رئیس قوه قضائیه به 10 پرونده تجدیدنظر متعدد رسیدگی کرده است

نشست مردمی رئیس قوه قضائیه به منظور رسیدگی به مسائل و دغدغه های مردم و دست اندرکاران دستگاه قضایی به ویژه خانواده های زندانیان برگزار شد.

4602 683 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، دیدار مردمی حجت الاسلام والمسلمین محسنی آژه ای در این دیدار که در ادامه دیدارهای مردمی ایشان برای رسیدگی به مشکلات و مسائل مردم برگزار شد. به عنوان آسیب شناسی روندها و رویه ها در واحدهای قضایی بیش از سه ساعت برگزار شد، وی با 15 نفر از مراجع مرتبط با دستگاه قضایی و نمایندگان پرونده های متعدد در مرکز ارتباط با مردم قوه قضائیه و دادگستری دیدار کرد. ضمن اطلاع از سوالات و مشکلات آنان، دستورات مربوطه را به صورت موردی صادر کرده است.

در این دیدار علنی، رئیس قوه قضائیه پس از استماع درخواست های متقاضیان و بررسی پرونده آنها، با عنایت به جوانب قانونی و تناسب ارکان موجود در پرونده ها با درخواست های متقاضیان، دستورات لازم را ارسال کرد. به واحدهای قضایی مربوطه

در این دیدار مردمی حجت الاسلام والمسلمین محسنی آژه ای دو نفر از مراجعین به نمایندگی از نزدیک به 100 نفر از شهروندان یکی از مناطق غرب شهر تهران اظهار داشتند که پس از واریز وجه به حساب یکی از مؤسسات دولتی و خرید املاک واقع در زمین متعلق به این مؤسسه، پس از گذشت 4 سال، هنوز اسناد مالکیت به آنها نرسیده و «سازمان ثبت» و «موسسه عمومی» مسئولیت را واگذار کرده اند. در این رابطه رئیس قوه قضائیه با رئیس این نهاد تماس گرفت و خواستار رسیدگی به موضوع شد و گفت: پس از بررسی موضوع در صورتی که مسئولیت بر عهده سازمان ثبت باشد دستورات لازم را برای صدور سند مالکیت به این شهروندان

  میزبان فینال جام حذفی مشخص شد

یکی دیگر از مواردی که یکی از مراجعین به رئیس قوه قضائیه ارائه کرد، تکان دادن نظام اقتصادی با صدور برگه های چک به نام جعبه تراورس بود. این پرونده بیش از 450 شاکی داشت و 7 نفر در رابطه با آن بازداشت شدند. و همین مشکل روند رسیدگی به پرونده را به تاخیر انداخته و درخواست کرد بازپرس این پرونده که در دادسرای مرکز مازندران مفتوح است برای تکمیل کار پیگیری این پرونده جابجا نشود.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید