رئیس به وقایع اوکراین واکنش نشان داد – یک تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سید ابراهیم رئیسی یکشنبه شب در جلسه هیئت دولت با تسلیت شهادت امام موسی بن جعفر (ع) با اشاره به حوادث اوکراین گفت: و از حق همه حمایت می کند. ملت ها به خود تعیین کنند.

رئیس‌جمهور تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با درک نگرانی‌های امنیتی ناشی از چند دهه توسعه‌طلبی ناتو، بر حفظ تمامیت ارضی و حاکمیت ملی همه کشورها تاکید دارد. ما قاطعانه بر این باوریم که دیپلماسی و رعایت صادقانه تعهدات بین المللی از هر طرف تنها راه ماندگار و عادلانه برون رفت از وضعیت کنونی است.

رئیسی افزود: حفظ جان و مال شهروندان و شهروندان و رعایت حقوق بین المللی و بشردوستانه باید مورد توجه جدی همه طرف ها قرار گیرد.

رئیسی افزود: لازم است با پیگیری تمام اقدامات قبلی، وزارت امور خارجه و سایر دستگاه های مسئول برای حفاظت از همه شهروندان ایرانی به ویژه دانشجویان ما در اوکراین تمام اقدامات لازم را انجام دهند.

رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود در مراسم گرامیداشت روز تعلیم و تربیت گفت: فعالیت های آموزشی در مدارس از یادمان های شهیدان رجایی و باهنر است. وزارت آموزش و پرورش باید از نظر کمی و کیفی به مسائل آموزشی و فرهنگیان رسیدگی کند.«بسیاری از بیماری های اجتماعی با برنامه ریزی فعال در فعالیت های آموزشی کاهش می یابد.

رئیس جمهور از تلاش وزرای نفت و نیرو و کارکنان دو وزارتخانه برای تامین گاز و برق پایدار در فصل زمستان علیرغم افزایش مصرف قدردانی کرد و آن را نمونه ای موفق از اداره امور به نفع مردم دانست. .

  سیستم ایمنی خود را با رابطه جنسی تقویت کنید - تفکر مدرن

رئیسی با شعار سال با عنوان «تولید; وی گفت: یکی از موانع جدی کارآفرینی و تولید تاخیر در صدور پروانه کسب است که منجر به توقف تولید و نارضایتی های زیادی می شود. تسهیل و کاهش زمان صدور پروانه کسب جزء برنامه های دولت و خواست مردم است و اکنون به قانون تبدیل شده است.

رئیس جمهور تاکید کرد: همه دستگاه ها باید در موعد مقرر روند صدور پروانه کسب را ساماندهی کنند و این ساماندهی باید با زور و بدون سهل انگاری انجام شود. دولت از سرمایه گذاران، کارآفرینان و کسب و کارهای حلال حمایت می کند.

رئیسی در پایان به موضوع آزادسازی سواحل شمالی اشاره کرد و گفت: از آنجایی که مردم شاهد اجرای موفقیت آمیز آزادسازی سواحل بودند، هم خوشحال شدند و هم به حق انتظار داشتند که نهادها و دستگاه ها این کار را انجام دهند. در سایر زمینه ها هم همینطور.”

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277340

دیدگاهتان را بنویسید