رئیسی: کیفرخواست غرب علیه ایران همزمان با مذاکرات نشان دهنده مغایرت آنها با الزامات واقعی مذاکرات است.

1084787 فقط خبر

به گزارش گروه آنا، سید ابراهیم رئیسی در پاسخ به تماس تلفنی شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر با استناد به گزارش های متعدد و رسمی آژانس بین المللی انرژی اتمی مبنی بر شفافیت کامل برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران. و هرگز از مسیر منحرف نمی شود: ادعاهای مکرر و اتهامات مکرر به جمهوری اسلامی ایران در جریان مذاکرات نشان از جهت گیری سیاسی آنها نسبت به روند مذاکرات دارد.

رئیس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران تحریم های یکجانبه را ظالمانه، غیرقانونی و ناعادلانه می داند و مصمم به حفظ حقوق خود است.
رئیس شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: توافق پایدار مستلزم لغو تحریم ها و چشم پوشی بی قید و شرط از ادعاهای بی اساس است.

دکتر رئیسی در بخشی دیگر از این گفتگو با اشاره به میزبانی قطر در جام جهانی، آمادگی کشورمان را برای کمک به برگزاری هر چه بهتر این رویداد مهم ورزشی به ویژه همکاری های فرهنگی همراه با حمایت های اقتصادی به منظور کمک به برگزاری هرچه بهتر این رویداد مهم ورزشی به همراه حمایت های اقتصادی اعلام کرد. تأثیر ..

شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر نیز در این گفت و گوی تلفنی با قدردانی از حمایت جمهوری اسلامی ایران از ایران گفت: دوحه از موضع تهران برای استیفای حقوق خود و پیشبرد مذاکرات به ویژه تقویت روابط و همکاری های دوجانبه و ابتکارات مختلف مورد استقبال ایران حمایت می کند. قطر برای جام جهانی بهتر.

انتهای پیام/

  تهدید ایالات متحده علیه روسیه در صورت استقرار نیرویی در آمریکای لاتین - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید