رئیسی: داستان هرمزگان استقامت، مقاومت، شجاعت و دلاوری این مردم را به ثبت رسانده است – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران صبح پنجشنبه با استقبال استاندار هرمزگان، نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس و فرماندهان نظامی و استانی وارد فرودگاه شهدای بندرعباس شد. فرماندهان و فرماندهان استانی .

آیت الله رئیسی در این سفر به صورت سرزده از برخی شهرها و مجتمع های اقتصادی بازدید خواهد کرد. همچنین دیدار با اقشار، خانواده معظم شهدا، دیدار با نخبگان و جلسه شورای اداری در برنامه های سفر رئیس جمهور خواهد بود. نشست خبری پایانی بر برنامه های سفر یک روزه رئیس جمهور خواهد بود.

در این سفر 17 وزیر و معاون رئیس جمهور آیت الله رئیسی را به هرمزگان همراهی می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در فرودگاه بندرعباس گفت: حضور در این استان برای من و همکارانم توفیق بوده است.

داستان هرمزگان استقامت، مقاومت، شجاعت و دلاوری این مردم را به ثبت رسانده است.

نیازهای هرمزگان پس از مشورت با مسئولان استان شناسایی شد. این استان اقتصادی، تجاری، توریستی است و با این فرصت ها برخی معایب، فقر و بیکاری امروز معنا ندارد.

لذا این مشکلات با فعال سازی بخشهای مختلف انشاالله برطرف خواهد شد.

حفظ امنیت دریا، خشکی و دریا در این استان و خلیج فارس با حضور آگاهانه و بصیرانه نیروهای نظامی تامین می شود و در پرتو این امنیت منطقه می توان انواع سرمایه گذاری ها را انجام داد. .

برنامه های این استان در حوزه های مختلف توسعه ای است.

در این سفر 17 وزیر و نماینده مجلس سعید ابراهیم رئیسی را همراهی می کنند. برخی از وزرا نیز شب گذشته به هرمزگان آمدند.
وزرای اقتصاد، بهداشت، جهادکشاورزی، نفت، نیرو، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی و گردشگری، ورزش و جوانان و برخی از معاونان رئیس جمهور از جمله معاونت زنان و خانواده، توسعه روستایی و مناطق فقیرنشین و معاون اجرایی رئیس جمهور نیز در این سفر است.

  قاتل: فکر نمی کردم چاقویی که در پایش باشد باعث مرگ شود! - اندیشه معاصر

دیدار با خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم، حضور در جلسه شورای اداری و بازدید سرزده از زیرساخت های استان از برنامه های دکتر رئیسی برای هرمزگان است.

انتهای پیام/*

(3 بار بازدید شده، امروز 3 بازدید)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246720

دیدگاهتان را بنویسید