رئیسی: خویشتنداری تاج و تخت مرهون ایثار و تلاش مستمر کادر درمانی است/ روند رو به کاهش بیماری منجر به عادی شدن نمی شود

1068818 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی آنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با ولی عهد صبح امروز شنبه، با اشاره به کاهش تعداد جان باختگان و جان باختگان ناشی از شیوع ویروس کوید 19 با تلاش های پزشکی انجام شده است. کارکنان در طول سال گذشته را ستود و اقدامات آنان را برای حفظ جان مردم امیدوارکننده خواند.

رئیس جمهور گفت: اگر امروز شاهد وضعیت متفاوتی در خصوص شیوع کرونا در کشورمان نسبت به برخی دیگر از کشورهای جهان هستیم و مردم به بازگشایی مشاغل و مراکز آموزشی امیدوارند، به لطف خداوند و ثمره ایثارگری است. و تلاش پزشکان. ” هم پرستاران و هم کادر پزشکی.

رئیسی تسریع در پرداخت حقوق و مطالبات بیمارستان ها و کادر درمانی را جلوه عملی قدردانی از پزشکان و پرستاران پرتلاش کشور دانست و از وزیر بهداشت خواستار رسیدگی جدی به این موضوع شد.

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به روند کاهش مرگ و میر ناشی از تاج گذاری تاکید کرد: این که مریضی ها کاهش یافته است و بحمدالله در برخی روزها حتی یک مورد فوتی نداریم نباید. باعث عادی سازی اصول شود.

رئیسی بر این اساس از مردم خواست برای تثبیت وضعیت در مراکز درمانی و بهداشتی و اماکن عمومی شلوغ و همچنین خودروها مانند گذشته دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.

رئیس جمهور تداوم اطلاع رسانی و آموزش بیماری های عروق کرونر و هشدارهای لازم برای پیشگیری از آن را ضروری دانست و گفت: آموزش عمومی بیماری های عفونی از جمله بیماری های عروق کرونر قلب یک موضوع مقطعی و محدود به زمان و مکان خاص نیست.

  نمایشگاه کتاب با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود

وی ادامه داد: امروز بحمدالله شرایط خیلی فرق کرده است، اما رسانه ملی و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت بهداشت باید همیشه به موضوع آموزش و هشدار به موقع نسبت به شیوع این بیماری توجه داشته باشند تا دیگر این بیماری تکرار نشود. “او گفت. او.

انتهای پیام/4164/

دیدگاهتان را بنویسید