رئیسی: خرید محصولات کشاورزی باید با قیمت مناسب همراه با تجهیزات تضمین شود

1083290 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی آنا، حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در دیدار با نخبگان خراسان شمالی اظهار داشت: امروز در جمع مردم و مدیران خراسان شمالی، این استان دارای بصیرت های فراوانی برای من افتخار بزرگی است. ، مسئولیت پذیر و خونگرم «و روحیه استقبال از شیفتگان امام رضا (ع) را در طول تاریخ تجربه کرده اند.

وی افزود: مردم خراسان شمالی با لهجه ترک، فارس، ترکمن، تاتار و فارس در کنار هم زندگی می کنند و مردم این خطه در پیروزی انقلاب اسلامی، حرم و پناهگاه درخشیدند.

رئیس جمهور ادامه داد: با توجه به اینکه تولید محور اصلی اقتصاد است، کشاورزان و صنعتگران استان نقش خود را در این عرصه به خوبی مشخص کرده اند و دانشگاه های خراسان شمالی افراد خوبی تربیت کرده اند و باید زمینه کار فراهم شود.

رئیسی گفت: استفاده درست از امکانات باید مورد توجه قرار گیرد و در بازدید از پتروشیمی بجنورد بسیار یاد گرفتم که باید از آب به عنوان فاضلاب استفاده کرد و این باید به عنوان یک ظرفیت برای مردم باقی بماند و تا پایان سال جاری آب این مجتمع باقی بماند. باید برای استفاده از پساب در اختیار مردم قرار گیرد و این مجموعه باید برای ایجاد اشتغال توسعه یابد که باید انجام شود.

وی گفت: کشاورزان باید امید و گردش مالی خوبی داشته باشند و اجناس آنها با قیمت مناسب در کنار تجهیزات گارانتی شود.

رئیسی ادامه داد: خراسان شمالی را از قدیم می شناسم و مردم فهیم این استان به خوبی از مشکلات کشور آگاه هستند و چون با مشکل ولیعهدی مواجه بوده ایم و روزهای صفر تاج را می گذرانیم. در برخی کشورها تعداد مرگ و میرها به لطف تلاش کادر پزشکی زیاد است زیرا جان و جان خود را برای سلامت مردم فدا کردند.

  آبی خنک و شیرین - یک فکر مدرن

در حال تکمیل …

ا

دیدگاهتان را بنویسید