رئیسی: حضور مردم قبل از جلسات نمادین را ترجیح می دهم/ 28 خرداد رای مردم به عدالت بود

1003217 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی آنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح امروز با حضور جمعی از مردم پیشوا، کرچک و ورامین در ورزشگاه جهان پهلوان تهتی با حضور جمعی از مردم شهرستان های پیشوا، کرچک و ورامین تجمع کردند. 8 خرداد از انتخابات ریاست جمهوری 1400 وی گفت: مردم کرچک، پیشوا و ورامین نه تنها در آغاز نهضت اسلامی بلکه در ادامه مبارزاتی که منجر به انقلاب اسلامی شد با بصیرت و هوشیاری به میدان آمدند. انقلاب سال 57، در دوران دفاع مقدس و سپس در اغتشاشات 1367. در واقع همواره در دفاع از ارزش ها، انقلاب و نظام اسلامی خوش درخشیده اند.

رئیس جمهور انبوه شهدای این مناطق را نشانه حقیقت و وفاداری مردم به انقلاب و نظام اسلامی دانست و افزود:

حجت الاسلام رئیسی گفت: به همین دلیل تصمیم گرفتم امروز در اولین سالگرد انتخاب دولت مردمی به جای حضور در جلسات نمادین به جمع مردم بیایم و پیگیر تکمیل پروژه های نیمه تمام باشم.

وی افزود: برای من به عنوان نماینده مردم حضور در جمع این مردم و پرداختن به آنچه که آنها را نگران می کند خوشایندتر از جلسات نمادین است.

رئیس جمهور با اشاره به بازدید از تعدادی از پروژه های نیمه تمام در نقاط مختلف شهرستان ورامین گفت: به برکت انقلاب اسلامی اقدامات زیادی برای این منطقه انجام شده و در حال انجام است، اما هنوز وجود دارد. بسیاری از کارهای ناتمام امروز از پروژه هایی بازدید کردیم که برخی از آنها 17 سال و برخی دیگر حدود 10 سال قدمت دارند اما هنوز تکمیل نشده اند.

حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه پس از بازدید از این پروژه ها به دست مردمی رسیده ایم که در خدمت شما محترم خواهند بود و پس از این جلسه در جلسه شورای شهر تصمیمات لازم برای تکمیل این پروژه ها و رفع مشکل اتخاذ خواهد شد. مشکلات شهرستان ورامین فرمانداری ورامین برای ایجاد تمرکز بیشتر برای اداره بهتر شهرستان در جلسه امروز شورای اداری شهرستان به مدیریت ویژه ارتقاء می یابد تا بتواند با آغوش بازتر راه حل ها را دنبال کند.

  پایان مرحله نیمه نهایی تنیس در امتیاز 1000 آقایان با شگفتی جوانان و بزرگسالان

رئیس جمهور افزود: به همکاران خود در دولت و وزارت کشور دستور دادم تا راهکارها و شرایط ایجاد دو استان در شرق و غرب استان را بررسی کنند.

وی با اشاره به حضور مردم در مقابل صندوق های رای با وجود شرایط سخت ولیعهد در انتخابات ریاست جمهوری خرداد 1400، گفت: در کنار شرایط سخت در تاج، دشمن مردم شکست خورد.

رئیس جمهور افزود: امروز به لطف خدا شرایط تغییر کرده و تعداد قربانیان تاج از حدود 700 قربانی در روز تک رقمی شده و در برخی روزها به صفر رسیده است که به لطف خداوند تلاش ها محقق شد. پرسنل بهداشتی.”

حجت الاسلام رئیسی به مشکلات مالی و بودجه دولت مردم در ابتدای کار اشاره کرد و گفت: خیلی ها به ما گفته اند که چگونه می خواهید کسری بودجه 480 هزار میلیاردی را حل کنید. در حالی که دولت در ماه اول کار خود برای پرداخت حقوق کارکنان خود به لطف خدا و اذهان مردم با مشکل مواجه شد، اما بدون استقراض از بانک مرکزی یا چاپ پولی که می تواند مشکلات جدیدی ایجاد کند، توانستیم این مرحله سخت را پشت سر بگذاریم.

وی خاطرنشان کرد: در ماه های اول دولت نگرانی هایی در زمینه تامین کالاهای اساسی نیز داشتیم.

رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه رای مردم در 28 خرداد 1400 رای به نفع عدالت بود، گفت: آنچه مردم از ما خواستند مبارزه با فقر، فساد و تبعیض بود و ما با مردم و مردم به این پیمان وفادار هستیم. اگر خدا بخواهد.» با عمل به آنچه وعده داده ایم، در عمل دولت صادق خواهیم بود.

وی افزود: ساخت 4 میلیون مسکن در چهار سال وعده دولت، نیاز کشور و شفاف‌سازی قانون است و باید به آن عمل کنیم، اگر این اتفاق نیفتد، شکاف مسکن مانند گذشته انباشته می‌شود. او گفت.

  پروازها: ارز مورد نیاز برای تحویل فوری داروها باید توزیع شود - اندیشه معاصر

حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه در آخرین دوره حکومت مردمی گام های خوبی در حوزه آموزش، مسکن و بهداشت برداشته شده است، گفت: در این مدت 5 میلیون خانوار نیازمند بدون پرداخت هزینه تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند و این روند ادامه دارد. ادامه می‌دهد: «در زمینه‌های عدالت آموزشی، جذب، ارتقاء و استفاده عادلانه از نیروی انسانی نیز گام‌های خوبی برداشته شده است.

رییس جمهور یکی از برنامه ها و اهداف اصلی حکومت مردمی را اصلاح ساختارهای فساد عنوان کرد و افزود: من با فساد در قوه قضاییه برخورد کردم و برای مبارزه با فساد به اینجا آمدم. ما قول اصلاح ساختارهای فاسد و نابرابری را داده ایم و این کار را خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به نکاتی درباره سفرهای کشوری خاطرنشان کرد: کسانی که از سفرهای کشوری و حضور خادم در بین مردم انتقاد می کنند، تجربه حضور در میان مردم و دیدار با آنها را ندارند. پیشنهاد می کنم در مجامع عمومی شرکت کنند و از بودن در میان مردم لذت ببرند.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: تاکید می کنم همه کارمندان دولت مردمی باید در کنار مردم، در میان مردم و در میان مردم باشند و بدانند حضور و همراهی مردم مشکلات را در عرصه های مختلف حل می کند.
آیت الله رئیسی با بیان اینکه مردمی بودن درسی است که امام راحل و مقام معظم رهبری در عرصه عمل به ما داده اند، گفت: همانطور که جبهه ها توسط مردم اداره می شود مشکلات اقتصادی نیز با حضور موثر مردم حل می شود. “

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه آنچه در حوزه اقتصادی دنبال می کنیم این است که مردم، بازار و فعالان اقتصادی شاهد آرامش و رشد اقتصادی باشند، افزود: دولت برای سال 1401 رشد 8 درصدی در نظر گرفته است. رشد اقتصادی دولت. نرخ یک چهارم درصد بود، سال 1400 را با رشد اقتصادی نزدیک به 5 درصد به پایان رساندیم.

  آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور 23 اردیبهشت

وی بیان کرد: کاری که مردم سال گذشته از مقابل صندوق های رای آغاز کردند به 7 خرداد ختم نشد، بلکه 7 خرداد امسال آغاز کار مردم در دولت مردمی است. کار با حضور مردم آغاز شد و با مشارکت و حضور مردم رشد و پیشرفت اقتصادی و قدرت بازدارندگی حاصل می شود.

رئیس جمهور گفت: کار برای رفع همه تهدیدها و کسب قدرت و اقتدار در جهان برای حفظ قدرت، استقلال و جمهوری اسلامی آغاز شده است.

حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه راه درازی در پیش داریم، گفت: با وجود همه تحریم ها و تهدیدها، من آینده را به خوبی می بینم و مطمئن هستم که دشمن همانطور که هیچ جا علیه جمهوری اسلامی نکرده است، نمی تواند این کار را انجام دهد. . توقف یا معکوس کردن؛ ما تنها یک راه پیش رو داریم و آن مسیر پیشرفت و عدالت است.

رئیس جمهور گفت: دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران در ماه های اخیر سعی در به حاشیه راندن دولت داشته اند، اما من از همه دولتمردان خواسته ام که مراقب باشند مانند برخی مقاطع که مسئولان به حاشیه رانده و متضرر شدند. مردم و دولت.» این کار را نکنید.

حجت‌الاسلام از تمامی صاحبان قلم و تریبون و جایگاه اجتماعی، فرهنگی و رسانه‌ای آنان خواست تا برای رفع مشکلات دست به دست هم دهند.

رئیس جمهور گفت: ما مکتبی را دوست داریم که بتواند ایمان ما را با پیروی از امام راحل و مقام معظم رهبری در جامعه القا کند. ما پیروان مقتدی هستیم، خودی که تاکید کرد با حمایت مردم هیچ مشکل لاینحلی در کشور نداریم. از همه می خواهم که حاشیه ساز نشوند و بدانند که توفیق در خدمت به مردم، خدمت به مردم و خدمت به مردم از آن خداست و تنها راه حل مشکلات کشور همین است.

انتهای پیام/4013/

دیدگاهتان را بنویسید