ذوالفیکارانسب: حفظ اسکوچیچ بهترین تصمیم بود/ تیم ملی متاثر از مدیریت بد

1080201 فقط خبر

بیژن ذوالفاکرانسب در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره ابقای اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی با تصمیم هیات مدیره گفت: با تصمیم هیات مدیره تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ابقا شد. تصمیم درست گرفته شد به نظرم حق اسکوچیچ بود که در جام جهانی در کنار تیم ملی ایران باشد. قطعا ماندن در این شرایط برایش بهتر از رفتن بود. ما کار سختی در جام جهانی داریم. الان هم تقریبا همه از نقاط ضعف اسکوچیچ خبر دارند، بر کسی پوشیده نیست که این مربی ضعف های مدیریتی دارد.

وی ادامه داد: بنابراین باید مشاورانی در کنار او قرار گیرند تا این ضعف را پوشش دهند. اسکوچیچ مقابل تیم های غیرآسیایی ضعیف است و در جام جهانی هم با تیم های آمریکایی، انگلیسی و ولز بازی داریم. بنابراین این مربی برای آگاهی از سبک بازی حریف و رسیدن به قهرمانی جهان با آنالیز دقیق حریفان به دستیارانی نیاز دارد.

ذوالفیکارانسب با اشاره به اینکه بحث برکناری اسکوچیچ باعث کاهش اختیارات او شده است، گفت: طبیعی است که مطرح شدن این موضوع از اختیارات یک مربی می کاهد اما هیات مدیره اجازه نداد این موضوع عواقب بدتری داشته باشد و به حفظ او رای داد. الان هم امیدوارم با برنامه ریزی بهتر، اقتدار اسکوچیچ به عنوان سرمربی برگردد و او اولین نفری باشد که حرف آخر را در رختکن می زند.

کارشناس فوتبال کشور درباره پیشنهاد سرمربیگری علی دایی به ما گفت: دایی ملی پوش است و در این شرایط هدایت تیم ملی را نپذیرفت تا اتفاقات تلخ جام جهانی 2018 رخ ندهد. تکرار شود . به نظر من رفتار او باید راهنمای افرادی باشد که به هر نحوی می خواهند در تیم ملی حضور داشته باشند. در جام جهانی 1998 ایوویچ حق داشت روی نیمکت تیم ملی بنشیند اما اوضاع به گونه ای دیگر رقم خورد و تیم ایران حتی به مرحله دوم هم نرسید.

  10 نکته کاربردی برای صرفه جویی در مصرف سوخت و هزینه - تفکر مدرن

وی خاطرنشان کرد: الان هم بازیکنان باید متحد باشند تا تیم در آستانه جام جهانی دچار مشکلات زیادی نشود. در حال حاضر مسئله اصلی در تیم ملی انسجام بازیکنان است. متاسفانه تیم ملی تحت تاثیر سوء مدیریت قرار گرفت. امیدوارم با ماندن اسکوچیچ شرایط بهتر شود.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید