دیگر نمی توان استقلال را قهرمان دانست/ اقدام جذب رنگین پوستان بود/ مجیدی باید برای بازیکنی تجدید نظر کند – اندیشه معاصر

کامیار کردار پیشکسوت باشگاه استقلال تهران درباره عملکرد فرهاد مجیدی مقابل نساجی مازندران گفت: نمی توان انتظار داشت که استقلال در تمام بازی هایش پیروز شود. ، که تیم بسیار محترم و فنی است، نتیجه بدی نیست. استقلال پس از چند پیروزی متوالی به تیمی رسید که گردش خوبی دارد و اصلا برابری نداشت. نتیجه در نهایت مساوی شد.

او درباره عملکرد رودی زاستد که با انتقادات زیادی مواجه شد، گفت: اگر من جای مجیدی بودم، کمی در تصمیم خود تجدید نظر می کردم. حضور مستمر زستد در تیم باعث شد این بازیکن با بی انگیزگی مواجه شود و کارایی لازم را نداشته باشد. نمی دانم اگر آرمان رمضانی به این تیم می آمد، نتیجه فرق می کرد. شاید بهتر از او بازی کرد. فکر می کنم وقت آن رسیده است که به چهره های دیگر فرصت بدهیم.

مجیدی در نشست خبری حضور نداشت و اخیرا فشارها بر او شدت گرفته است. کاردر در این خصوص گفت: دست مجیدی پس از جدایی دو مدافع خالی است. جدایی یزدانی و مرادمند که مدافعان بسیار خوبی در سطح تیم ملی بودند برای استقلالی ها خوب نیست و بهتر بود مدیریت در این زمینه بهتر عمل می کرد. من به حرف های جذب شده در مورد این دو نفر گوش نکردم و بوی رنگ می داد چون اصلاً لازم نبود آزاد شوند و فقط سه ماه تاخیر داشت. به نظر من این مشکلات و هجمه ها به مجیدی فشار روانی وارد کرد و کار را برای او سخت کرد.

پیشکسوت آبی ها گفت: انصافا استقلال هنوز مسابقات سختی در پیش دارد. بیشتر این بازی ها در تهران هستند و این نکته خوبی است اما تعداد این بازی ها زیاد است. پرسپولیس، آلومینیوم، مس و فولاد بازی های سختی هستند. من به عنوان یک هوادار قطعا دوست دارم استقلال قهرمان شود اما منطق می گوید نمی توان این تیم را قهرمان دانست. اگر شاگردان مجیدی مسابقاتی را با 6 امتیاز و با نتایج خوب انجام دهند، قهرمانی دور از ذهن نیست و امیدوارم نتایج این دیدارها کاملاً به نفع استقلال باشد.

  مقایسه مدیریت رم در اندروید و iOS - اندروید مدرن

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278109

دیدگاهتان را بنویسید