دیلپیرو: ولاوویچ و زکریا جایگزین یووه شدند – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، یوونتوس در نقل و انتقالات زمستانی عملکرد قابل قبولی داشت و توانست بازیکنان ارزشمندی را جذب کند.

این باشگاه موفق شد دوسان والاوویچ را با مبلغ 70 میلیون یورو از فیورنتینا جذب کند و زکریا نیز با قراردادی هشت میلیون یورویی از بوروسیا ام شن شن گلادباخ به جمع بازیکنان اضافه شد.

دلپیرو معتقد است که حضور هر دو بازیکن می تواند اساساً سبک تاکتیکی یوونتوس را تغییر دهد.

ستاره سابق یوونتوس به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: «در طول سال‌ها بارها دیده‌ایم که یوونتوس بر بازی مسلط شد و در ضدحمله جریمه شد، اما اکنون آنها در آن سوی موقعیت قرار دارند. آنها اغلب پشت دفاع قوی خود پنهان می شوند. این دو بازیکن جدید، به خصوص ولاوویچ، می توانند به یک سبک جدید منجر شوند.”

01687727 فقط خبر

دلپیرو با اشاره به توانایی های بازیکن جدید افزود: ولاوویچ ویژگی های باورنکردنی دارد و از نظر بدنی بسیار خوب و در دفاع از توپ قوی است. اگر او به بازی برای فیورنتینا ادامه دهد، می تواند به طرق مختلف گلزنی کند.”

یوونتوس در این فصل به دلیل محتاط بودن و تدافعی بیش از حد تحت هدایت آلگری به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است که گواه آن گل های ضعیف این تیم است.

بانوی پیر در 23 بازی تنها 34 گل به ثمر رسانده و تنها در سه بازی بیش از دو بار دروازه حریفان را باز کرده است. این در حالی است که ولاوویچ در 21 بازی تنها 17 گل به ثمر رسانده است.

دلپیرو گفت: “این تغییرات می تواند منجر به یک تغییر بزرگ در یوونتوس شود و به آنها احساس قدرت درونی بدهد.”

  واکنش فاصل می بادی به سخنان ائمه جمعه درباره دوچرخه سواری و اسب سواری زنان

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1262604

دیدگاهتان را بنویسید