دیدار پرسپولیس و دیابات/ شیخ سیستم گل محمدی را تغییر داد

19175 587 فقط خبر

پرسپولیس و دیابات در شرایطی به مصاف هم رفتند که مدت ها منتظر این انتقال بودند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، مهاجم مالی و سابق استقلال که سابقه حضور آقای گلی در لیگ برتر را نیز دارد، به پرسپولیس پیوست تا به همراه لوکادیا مشکل گلزنی تیم گل محمدی را حل کند. پرسپولیس حتی در بازی خانگی مقابل صنعت نفت آبادان و در حضور پرتعداد هواداران با یک مهاجم و به روش 1-5-4 بازی کرد اما با حضور دیابات فرصت وجود دارد و اگر این بازیکن باشد. آماده حداقل در دیدارهای خانگی با دو مهاجم و ترکیب 2-4-4 به مصاف حریفان خود می رود.

گل محمدی در سال های اخیر نشان داده که معمولا در بازی های بزرگ و حساس مثل دربی محتاط است و تیمش را با دو مهاجم وارد زمین می کند اما حالا حضور دیابات می تواند معادلات را تغییر دهد و تاکتیک های شاگردان یحیی گل محمدی را تغییر دهد. یحیی در دیدار با صنعت نفت آبادان تنها از یک هافبک دفاعی استفاده کرد اما یورگن لوکادیا هلندی تنها مهاجم تیمش بود. پرسپولیس با آمدن دیابه قطعا می تواند با دو مهاجم بازی کند و فشار بیشتری به مدافعان حریف وارد کند.

دیابات که پیش از این توانایی های خود را در لیگ برتر فوتبال ایران و لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن استقلال نشان داده و فضای فوتبال کشورمان و همچنین تیم های پرطرفدار را می شناسد، به همین دلیل بسیاری از مردم به موفقیت او اعتقاد دارند. البته تهاجمی بیشتر تیم گل محمدی در ادامه امیدوار است.

  مادرشوهر باهوش در شب عروسی نقره ای عروس را گرم کرد!

جالب اینجاست که دیاباته پیش از این در یک مصاحبه تلویزیونی گفته بود اگر روزی پرسپولیس به من پیشنهاد بدهد حتما پیشنهاد آنها را می پذیرم چون یک بازیکن حرفه ای هستم و نباید احساساتی باشم. حالا پس از گذشت حدود یک سال، دیاباته با پرسپولیس قراردادی یک ساله بسته و امیدوار است بتواند در این تیم مانند استقلال به موفقیت برسد و حتی آقای گل شود.

پرسپولیس روز دوشنبه در ورزشگاه شهید دستگردی تهران به مصاف تیم هواداران می رود و با توجه به اینکه دیابات به تازگی به جمع سرخ پوشان اضافه شده، بعید است یحیی گل محمدی از او استفاده دائمی کند، اما به هر حال حضور دیابات در پرسپولیس است. به گرمی مورد استقبال قرار خواهد گرفت هواداران این تیم با هم دیدار کرده اند و به جرات می توان گفت شیخ دیابته اکنون یکی از محبوب ترین بازیکنان پرسپولیس است.

شاگردان یحیی گل محمدی که اکنون صدرنشین لیگ برتر هستند، امیدوارند با غلبه بر هوادار در پایان هفته پنجم امتیاز خود را افزایش دهند. احتمال حضور دیاباته در نیمه دوم با هواداران در زمین وجود دارد اما در هر صورت یحیی گل محمدی نظر نهایی را درباره او خواهد داد.

انتهای پیام/4146

دیدگاهتان را بنویسید