دیدار صمیمانه رئیس دیوان عالی کشور با خانواده شهدای یزدی

1033520 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد مرتضوی مقدم در سفر به استان فارس با خانواده معظم شهدا دیدار کرد.

وی در دیدار صمیمانه با خانواده شهدای ایزدی، شهدا را مایه افتخار اسلام و ایران اسلامی دانست و گفت: شهدا به وظیفه خود عمل کردند و آنچه در گیتی داشتند برای اعتلای اسلام در طبق اخلاص گذاشتند.

رئیس دیوان عالی کشور با احترام به مقام والای شهادت گفت: وظیفه ماست که بتوانیم به آنچه به ما سپرده شده است توفیق الهی عمل کنیم. امیدواریم مشمول علو درجات خانواده شهدا به ویژه مادران سه شهید باشیم.»

حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی مقدم با تاکید بر لزوم حفظ یاد و خاطره شهدا و احترام به مقام خانواده شهدا، گفت: درجات شهدا بالاست و امیدواریم خداوند بر این درجات بیفزاید.

گفتنی است در این دیدار صمیمانه مادر این سه شهید از حضور رئیس دیوان عالی کشور و هیئت همراه قدردانی و به بیان ویژگی های اخلاقی شهدای یزدی پرداخت.

هیچ هزینه ای ندارد. سردار محمدحسن ایزدی فرمانده عملیاتی جبهه های غرب کشور در سال 1360، سردار شهید علی عسگر ایزدی روابط عمومی لشکر 19 فجر واقع در منطقه عملیاتی جزیره مجنون در سال 1365 و سردار جانباز جهادگر شهید علی اکبر ایزدی در سال 1366 به درجه رفیع درگذشت.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی مقدم نیز در کنار جانباز احمدعلی ایزدی یادگار 8 سال پاسداشت مقدس
در عملیات لشکر 19 فجر دیدار و گفتگو کرد.

انتهای پیام/

  افزایش فشار بر حقوق بشر در ایالات متحده از طریق کمپین های مستقل - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید