دیدار خصوصی فرهاد مجیدی با کاور / استوری مدافع ملی پوش که مربی استقلال را نگران کرد – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سیاوش یزدانی مدافع 29 ساله از ابتدای فصل نوزدهم لیگ برتر پس از جدایی از سپاهان به استقلال پیوست. او پس از یک فصل ناکامی در لیگ نوزدهم، در لیگ بیستم و از نیم فصل دوم به تدریج به شرایط مطلوب دست یافت و در این فصل به عنوان پیشرو در خط دفاعی استقلال به یکی از بهترین ها تبدیل شد. بازیکنان قابل اعتماد این تیم

تیمی با کمترین گل و بدون باخت! یزدانی در تمامی 15 بازی خارج از خانه استقلال 1337 دقیقه به میدان رفت و در این تیم به میدان رفت و بیشترین دقایق را در بین بازیکنان فرهاد مجیدی داشت. سوارکاری که پیش از این به اردوهای تیم ملی دعوت شده بود، اما به میدان نرفت، برای اولین بار در آخرین دیدار تیم ملی مقابل امارات در 7 دقیقه پایانی برای تیم ملی به میدان رفت. دوران فوتبالی او برای تیم ملی فوتبال کشورمان . به میدان بروید.

سیاوس یزدانی در دیدار مقابل شجاع خلیل زاده اماراتی غایب بود و خیلی ها انتظار داشتند که او از ابتدا در این دیدار به میدان برود اما امید نورافکن، دفاع چپ تیم ملی در پست غیرتخصصی دراگان اسکوچیچ مدافع میانی ظاهر شد.

در چند روز اخیر گفته می شد سیاوس یزدانی از بیماری روانی رنج می برد و ممکن است تصمیم به جدایی از تیم ملی بگیرد. انتشار همین مطالب و شرایط حساس استقلال در بازی برگشت و البته نیاز کادر فنی آبی پوشان به ادامه حضور موفق یزدانی، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال را بر آن داشت تا در جمع هواداران به صورت خصوصی با مدافع خود صحبت کند و به او بدهد. این بازیکن امیدوار است در اردوهای بعدی تیم ملی قدرتمندتر از گذشته ظاهر شود.

  آرسنال به ستاره منچسترسیتی از قراردادش اطمینان داد

فرهاد مجیدی با 48 بازی برای تیم ملی و 10 گل زده برای کشورمان تجربه زیادی دارد. تیم استقلال اعلام کرد مجیدی سیاوش یزدانی را تشویق به تلاش بیشتر در ترکیب استقلال کرد و از او خواست نه تنها ناامید نشود، بلکه حضورش در دیدار مقابل امارات را شروعی برای دیدارهای بعدی خود در تیم ملی بداند.

اردوی بعدی تیم ملی اواخر اسفند ماه سال جاری به مصاف کره جنوبی می رود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1262553

دیدگاهتان را بنویسید