دیدار حسینی با مادر شهیدان دهمیری و باقرپور در جیرفت و ارزوئیه

معاون امور مجلس، رضایت شهدا و رسیدن به آرمان های آنان را در گرو حل مشکلات مردم و تلاش برای پیشرفت و توسعه کشور دانست و تصریح کرد: اگر روزی از تمامیت ارضی کشور حفاظت کردیم. امروز با حضور در خط مقدم جبهه ها موظف به حل مشکلات و حل مشکلات معیشتی مردم هستیم.

4872 298 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، نایب رئیس مجلس رضایت شهدا و رسیدن به آرمان های آنان را در گرو حل مشکلات مردم و تلاش برای پیشرفت و آبادانی کشور دانست و اظهار داشت: تمامیت ارضی کشور قابل حفظ است، با حضور در خط مقدم جبهه ها امروز وظیفه داریم مشکلات و دغدغه های مردم را با معیشت آنها حل کنیم.

سید محمد حسینی در دیدار صمیمی با مادر گرامی شهید مجید دهمیری در جیرفت و مادر بزرگوار شهید علی باکارپور در ارزوئیه با تجلیل از صبر و استقامت خانواده معظم شهدا، گفت: خانواده معظم شهدا شهدا در میان مردم از احترام و جایگاه والایی برخوردارند و دولت مردمی آنها طلبکار شهدا می داند. معاون رئیس جمهور با اشاره به کارها و برکات شهدا و جان باختگان گفت: اگر امروز در عرصه جهانی سربلند و سرافراز هستیم به خاطر فداکاری فرزندان رشید این ملت است.

حسینی با بیان اینکه امروز معادلات جهانی به نفع آرمان های والای امام راحل و شهدا در حال تغییر است، اظهار داشت: امروز شخصیت های استکباری و استبداد ستیز در مناطق مختلف دنیا فعالیت می کنند، رئیس جمهور جدید کلمبیا یکی از این افراد است. چهره های مبارز و ضد استکباری و بعد از اینکه آمریکا سردار سلیمانی را کشت، او علیه آن کشور موضع گرفت و از شهید سلیمانی تجلیل کرد.

  دی یونگ برای منچستریونایتد جدید مهمتر از شام است/ کدام بازیکنان باید اولدترافورد را ترک کنند؟

معاون امور مجلس رئیس جمهور بر آرمان خواهی و راه شهدا تاکید کرد و تصریح کرد: تا راه شهادت و شهادت زنده است ملت عزیز و شریف خواهند بود و این درسی است که ملت ایران از عاشورا گرفته است. و کربلا

حسینی تاکید کرد: یادآوری جانفشانی های شهدا مسئولیت ما را سنگین می کند و امروز مصمم هستیم تمام تلاش خود را برای پیشرفت کشور و جلب رضایت مردم انجام دهیم.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: متأسفانه در گذشته کم کاری، سستی و تنبلی دشمن را طمع می کرد، اما در یک سال گذشته دولت مردمی با روحیه جهادی و انقلابی و حرکت در مسیر حل مشکلات و جلب رضایت مردم باعث ایجاد روحیه امید شد و نشاط و نشاط به ملت ایران باز می گردد و دشمنان روز به روز مأیوس می شوند.

در این دیدار مادر و اعضای خانواده این دو شهید با ابراز خوشحالی و قدردانی از حضور معاون رئیس جمهور در منزلشان به بیان خاطراتی از فرزندان شهیدشان پرداختند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در سفر به جیرفت و ارزویی با همراهی فرماندار، امام جمعه و نمایندگان این دو شهرستان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا بر پیگیری آرمان شهدا تاکید کرد.

لازم به ذکر است، شهید مجید دهمیری در سن 18 سالگی در منطقه مریوان و شهید علی باقرپور در سن 20 سالگی در کردستان به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید