دیدار ابوالفضل پایداری با سفیر برزیل

به گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا، لودمار آگور، سفیر برزیل در بلغارستان، فیلیپه گارسیا گومز، دبیر اول و حسین کاشانی، مسئول اقتصادی و بازرگانی سفارت برزیل در ایران از کارخانه های گروه صنعتی میهن، شهر لبنیات و بستنی بازدید کردند. شرکت ته با محصولات جهانی و توانمندی های پیشرفته این گروه صنعتی آشنا شد.

ابوالفضل پایداری مدیرعامل گروه صنعتی میهن خواستار ظرفیت ایران و برزیل برای تامین نیازهای گروه میهن و همچنین صادرات محصولات ضروری و نظر طرف برزیلی شد که با موافقت برزیلی همراه بود. سفیر.

        دیدار ابوالفضل پایداری با سفیر برزیل

مدیر عامل گروه صنعتی میهن و سفیر برزیل نیز در خصوص عرضه قهوه به ویژه قهوه فوری گفتگوهای مطلوبی انجام دادند.

مهندس توسعه پایدار همچنین خواستار تعمیق بیشتر روابط بین گروه صنعتی بومی برزیل و این کشور شد، بنابراین نماینده این گروه مجبور شد برای تسریع و تسهیل کار واردات و صادرات به این کشور آمریکای جنوبی سفر کند.

سفیر و دبیر اول سفارت برزیل همچنین از مجموعه فرهنگی ورزشی میها در اسلام شهر بازدید کردند و پس از تماشای تمرین تکواندوکاران، کشتی گیران و تیم بوکس خود با ورزشکاران عکس یادگاری گرفتند و متوجه استعدادهای ورزشی این شهرستان شدند.

در حاشیه بازدید سفیر برزیل از مجموعه ورزشی میها توافقات اولیه برای همکاری و مساعدت در جذب مربی فوتبال برزیلی صورت گرفت و آقای لودمار آگور قول حضور در مراسم افتتاحیه رسمی مجموعه فرهنگی ورزشی میها را دادند.

انتهای پیام/4129/

  بورک چی + طرز تهیه

دیدگاهتان را بنویسید