دو مدال نقره بر گردن تکواندوکاران ایران

919250 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا از فدراسیون تکواندو، مهدی حاج موسایی در وزن 58 کیلوگرم در اولین تجربه آسیایی خود در دومین روز از بیست و پنجمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا در کره جنوبی به مدال نقره دست یافت. وی برای کسب مدال طلا در وزن 58 کیلوگرم به مصاف بائ سئو از کره جنوبی، دارنده مدال طلای جهان و آسیا در سال های 2019 و 2020 رفت و در رده شانزدهم المپیک قرار گرفت و در نهایت با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد و قهرمان شد. مدال نقره.

حاج موسایی در دور رفت مقابل مارک خلیفه از لبنان، هارون خان از پاکستان و اسرائیل اف از ازبکستان با نتیجه 2 بر صفر پیروز شد و به فینال راه یافت.

تیم ملی تکواندو ایران امروز شانس کسب سه مدال طلا از میرهاشم حسینی، مبینا نعمت زاده و نسترن ولی زاده را دارد.

ناهید کیانی برای تیم ملی تکواندو ایران مدال طلا، مهدی حاج موسایی مدال نقره، زهرا شیدایی و دانیال بزرگی دو مدال برنز کسب کردند.

همچنین میرهاشم حسینی تکواندوکار وزن ۷۴ کیلوگرم تیم ملی کشورمان برای کسب مدال طلا به مصاف «جایسانوف» نماینده ازبکستان رفت و در پایان با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب این حریف شد و به مدال نقره دست یافت.

حسینی پس از استراحت سیویانگ از چین، یانگ لای از ویتنام و هائونگ از تایلند را شکست داد و به فینال راه یافت.

تیم ملی تکواندو ایران از نعمت زاده و ولی زاده در بخش بانوان این شانس را دارد تا دو مدال طلای دیگر در اوزان 49- و 62- کیلوگرم کسب کند.

  ادعاهای ایمنی جزئی آژانس نزدیک به دو دهه قبل است

ناهید کیانی برای تیم ملی تکواندو ایران یک مدال طلا، میرهاشم حسینی و مهدی حاج موسایی دو مدال نقره و زهرا شیدایی و دانیال بزرگی دو مدال برنز کسب کردند.

بیست و پنجمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا از سوم تیرماه با حضور تکواندوکارانی از 34 میزبان کره جنوبی در شهر چانگچون آغاز و تا روز دوشنبه 16 تیرماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید