دو روز مانده به شروع قهرمانی یاد اولتیماتوم فیفا و AFC افتادیم!

4295 992 فقط خبر

در شرایطی که تنها دو روز به رقابت های لیگ برتر باقی مانده بود، مسئولان تازه یادشان آمد که فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به ما اولتیماتوم دادند!

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در حالی که بلیت فروشی دیدارهای مهم تیم های استقلال و سپاهان انجام شده و حدود 7 هزار بلیت فروخته شده بود، ناگهان این خبر رسید که ادامه فروش بلیت ها متوقف شد و مسئولان محترم درست زمانی که از خواب بیدار شدم و یادم آمد فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا ماه ها و حتی سال ها پیش به ما اولتیماتوم برای حضور بانوان در ورزشگاه ها داده بودند.

اینکه آیا این اولتیماتوم درست است یا غلط و زیرساخت های لازم برای حضور بانوان را نداریم، باید پرسید که اولتیماتوم فیفا مربوط به آن دو سه روز پیش بود که ناگهان چنین تصمیمی گرفته شد و هواداران محروم شدند. از استادیوم؟

در همین رابطه یکی از نزدیکان به فدراسیون فوتبال به همکارمان گفت: متاسفانه ناهماهنگی هایی وجود داشت و شرایط برخی از ورزشگاه ها برای پذیرایی از هواداران فوتبال آماده نبود تا با حضور تماشاگران برگزار شود.

این فرد که نخواست نامش فاش شود، در ادامه گفت: به هر حال باید زیرساخت های لازم برای مشارکت بانوان را داشته باشیم و یکسری اقدامات انجام شود و امیدواریم هر چه زودتر این اتفاق بیفتد. اما در هفته اول شرایط برگزاری مسابقات با حضور تماشاگر تغییر می کند.» نداشتیم و امیدواریم در هفته های آینده این مشکل حل شود. کتمان نمی کنم که مشکل حضور بانوان هم مشکل ساز است و باید هر چه زودتر این مشکل را حل کنیم تا زن و مرد بتوانند در کنار خانواده مسابقات فوتبال را از نزدیک تماشا کنند.

  نرخ دلار امروز سه شنبه 10 اسفند 1400 + جدول - اندیشه معاصر

در همین رابطه یکی از مسئولان لیگ تاکید کرد که پول را به افرادی که بلیت بازی های استقلال و سپاهان را خریداری کرده اند پس می دهیم اما چند روزی طول می کشد و به عنوان مثال قیمت بلیت بازی ها در لیگ برتر است. هفته اول و بازی استقلال و سپاهان توسط باشگاه استقلال مشخص شد، اما به هر حال امیدواریم بلیت های خریداری شده حق خود را از دست ندهند و بتوانیم پول آنها را به موقع مسترد کنیم. در چند هفته آینده هنوز چیزی مشخص نیست اما تمام تلاش ارکان فوتبال ایران این است که تماشاگران بتوانند مانند فصل گذشته در مسابقات حاضر شوند و مسابقات را از نزدیک تماشا کنند. و ما را با کنفدراسیون فوتبال آسیا تهدید نکنید.

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید