دومین تازیانه سیاوش در 24 ساعت! / سکوت کادرفنی استقلال در مقابل اقدامات مخاطره آمیز مدافعان این تیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ملی پوشان استقلال در دقایق پایانی دیدار این تیم مقابل هواداران و در اقدامی عجیب زمانی که متوجه حرکت یک توپ اضافی در محوطه جریمه (در حالی که در سمت دیگر زمین بودند) لباس پوشیدند. هواداران محوطه برای حمله به دروازه استقلال آماده می شدند) توپ دوم را وارد محوطه جریمه کردند تا داور در میانه بازی متوقف شود.

دریافت کارت زرد دوم و اخراج که منجر به حذف از هفته دوم بازی برگشت استقلال مقابل ذوب آهن اصفهان شد، مهم ترین پیامد این اقدام سیاوس یزدانی بود. این در حالی است که از دقیقه 88 تا پایان وقت تلف شده (به گفته داور) که 6 دقیقه اعلام شده بود، استقلال 8 دقیقه با 10 بازیکن تحت فشار تیم میزبان به گل به خودی رسیدگی کرد تا سه گل تعیین کننده به ثمر برسد. لحظاتی در هفته شانزدهم .

اما این پایان اتفاقات پیرامون مدافع خلق استقلال نبود. یزدانی که در روزهایی که استقلالی ها به این بیماری مبتلا بودند، دچار بیماری عروق کرونر قلب نشد، شنبه شب در مراسم افتتاحیه فیلم «بیرو» در یکی از سینماها حضور یافت. البته محمد دانشگر دیگر مدافع تیم استقلال در این حضور پرمخاطره سیاوش یزدانی را در محیطی شلوغ و شلوغ همراهی کرد.

شرکت در این مراسم (با حضور تعداد زیادی از مردم عادی در یکی از شلوغ ترین مراکز خرید شمال شرق تهران) نگرانی هواداران استقلال را مبنی بر عود بیماری عروق کرونر قلب و فشار ایجاد کرد. آمیکرون تازه وارد ممکن است توسط مدافعان تیمش آلوده شود یا در اردوی استقلال تاج قهرمانی شود.

  ببینید: کمکی که ایران می تواند به قطر در جام جهانی کند!

این اتفاق در حالی رخ داد که طبق گفته مدیریت این تیم، اعضای کادر فنی و پزشکی در دو هفته گذشته (زمانی که استقلال به دلیل تاج و تخت قرنطینه شده بود و تمرینات تیم نیمه تمام مانده بود) روزهای سختی را پشت سر می گذاشتند، در حالی که استقلال در حال بازگشت بود. عادی بازگشت به مسابقات

هواداران استقلال در فضای مجازی به ویژه در تلگرام و اینستاگرام خواستار برخورد با دو مدافع استقلالی شدند که یکی از آنها 24 ساعت قبل در جریان بازی مقابل یک هوادار ضربه هولناکی را وارد کرد که ممکن بود برای این تیم تمام شود.

لازم به ذکر است؛ مدیریت و کادر فنی باشگاه استقلال هنوز نسبت به این موضوع واکنشی نشان نداده اند و مشخص نیست یزدانی و دانشگر که روز سه شنبه باید در جام حذفی مقابل پیکان به میدان بروند در چه شرایطی با هم تیمی های خود تمرین خواهند کرد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263730

دیدگاهتان را بنویسید