دولت سیزدهم بیش از هر دولت دیگری توانمندی های بسیج و سپاه را می شناسد.

19221 196 فقط خبر

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) گفت: این دولت ویژگی شناخت و اعتقاد به بسیج و سپاه و ظرفیت آن ها را بهتر از سایر دولت ها دارد، بنابراین تعاملات و همکاری ها بیشتر از دولت ها خواهد بود. گذشته

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار حسن حسن زاده، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در خصوص همکاری سپاه و بسیج با دولت سیزدهم، گفت: در این راستا با دولت سیزدهم همکاری داریم. سپاه و بسیج در همه دولت ها موظف به همکاری با آنها برای ارائه خدمات بهتر و بهتر در اقصی نقاط کشور می باشند.

او اضافه کرد: این دولت ویژگی شناخت و اعتماد بسیج و سپاه و ظرفیت آنها را بهتر از سایر دولت ها دارد.بنابراین تعاملات و همکاری ها طبیعتاً بیشتر از گذشته خواهد بود، هرچند فعالیت ها در اقصی نقاط کشور در روستاها و مناطق فقیرنشین دوچندان شده است.

سردار حسن زاده با تشریح همکاری دولت، سپاه و بسیج در یک سال اخیر گفت: با ورود آقای دکتر رئیسی در بحث پروژه های آبرسانی و محرومیت زدایی و در بسیاری از حوزه های دیگر که در شهرستان ها درگیر هستند. از جمله خدمات در حوزه سلامت و درمان، همه شاهد شکسته شدن رکورد تزریق واکسن در جهان با حضور بسیجیان و بسیجیان بودند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله در پایان گفت: انشاالله این روند را ادامه خواهیم داد تا به امید خدا همه اهداف انقلاب اسلامی محقق شود و مردم عزیز طعم شیرین حاکمیت انقلابی و شکوفایی همه جانبه را در کشورمان بچشند.

  نتایج لحظه به لحظه هفته یازدهم لیگ برتر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید