دولت در مبارزه با فساد جدی است/فساد خط قرمز ماست و با کسی تعارف نداریم

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی:

42581 164 فقط خبر

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به جدیت دولت در مبارزه با فساد گفت: مبارزه با فساد اولویت ماست. بدانید هیچکس حاشیه امنی در سازمان تامین اجتماعی ندارد و نخواهد داشت. فساد خط قرمز ماست و به هیچکس تعارف نداریم و مشکلات را در این دوره زیر نظر داریم.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، میرهاشم موسوی در همایش تجلیل از کارکنان این سازمان در ایام اربعین حسینی افزود: عزت، استقلال، عزت، آزادی و تمام وجود و نشاط اسلام از امام حسین (ع) است. ) به همین دلیل است که دشمنان با فرهنگ مخالفند. آنها به احترام امام حسین (ع) ایستاده اند، دشمن امروز بر دستاوردهای این مکتب سربلند شده است زیرا نوع پوشش مردم بهانه ای است برای مکتبی که هندسه قدرت جهانی و امت امام حسین را تغییر داده است. قدرتی است که در این هندسه از نظر نقش مادی و معنوی با تخیل خام دشمن تضعیف شود.

وی با بیان اینکه امروز دشمن در میانه میدان است و نمی توان منکر این موضوع شد، تصریح کرد: دست استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل از آستین جریان نفوذ بیرون آمده است اما کوتاهی های ما باعث این حوادث می شود. “

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با انتقاد از سکوت برخی افراد گفت: جایی که دشمن، نفاق و جریان نفوذ به میدان آمده است، ما باید مانند شهید امیر احمدی با جان خود روبرو شویم. برای سکوت فردی که در مکتب اهل بیت است هر لحظه رنج می کشد و تجربه می کند. در امتحان از باطل و واقعی از دروغگو مشخص است. مکتب ما مدرسه ای مادی نیست که در سطحی جدا از آرمان های انسانی بایستد.

  تعداد مبتلایان به بیماری عروق کرونر قلب در جهان از مرز 412 میلیون نفر گذشت + گرافیک - اندیشه معاصر

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: در ابتدای کار رهبری جدید تامین اجتماعی عده ای گفتند که اگر این جوانان می توانند یک ماه حقوق در تامین اجتماعی بدهند، کلاه از سرشان بردارند. در حالی که 12 ماه حقوق پرداخت کرده ایم و این سیزدهمین ماه است، 88 هزار میلیارد بدهی هم داده ایم.

موسوی افزود: تامین اجتماعی یک نهاد و سازمان انقلابی است و اگر از برخی ظرفیت ها استفاده نشود تقصیر خودمان است. باید از امروز برنامه ریزی کنیم تا انشاءالله سال آینده این حرکت بزرگ با شور و شوق بیشتری انجام شود و مطمئنم این راهی است که با قدرت بیشتری طی خواهد شد.

هیچکس حاشیه امنی در سازمان بیمه ندارد و نخواهد داشت

وی با اشاره به جدیت دولت در مبارزه با فساد گفت: با فرصت هایی که داریم مبارزه با فساد در اولویت ماست.بدانید هیچکس در سازمان تامین اجتماعی حاشیه امنی نداشته و نخواهد داشت. فساد خط قرمز ماست و به هیچکس تعارف نداریم و مشکلات را در این دوره زیر نظر داریم. چون هاکلاناس خط قرمز ماست.

همچنین معاون فرهنگی، اجتماعی و استانی سازمان تامین اجتماعی نیز در مراسم تجلیل از خادمان موکب های اربعین حسینی و دهه پایانی ماه صفر گفت: خالق و بنیانگذار این حرکت بزرگ. مدیرعامل سازمان بود که اولین جلسه در این راستا را در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار کرد. مایه خرسندی است که چالش های مختلفی که در سازمان وجود دارد باعث نشده مدیر عامل از بحث های فرهنگی غافل شود و از این بابت از ایشان تشکر می کنم.

  واژگونی تانکر 30 هزار لیتری گازوئیل در پایتخت + عکس - اندیشه معاصر

احمد اسفندیاری با تشکر از بسیج جامعه پزشکی و بسیج کارکنان سازمان تامین اجتماعی و مدیران بیمه ای و درمانی استان ها برای تحقق این اتفاق بزرگ گفت: این حرکت عظیم یک حرکت دینی بود. برخی معتقد بودند بودجه سازمان صرف برگزاری راهپیمایی ها می شود و نسبت به آن ابراز نگرانی می کردند. در حالی که بخش قابل توجهی از بودجه این پویش از کمک های خیرینی که همکاران در این حوزه داشتند و اهدا کردند تامین شد.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: دشمن در اغتشاشات اخیر می خواست آثار نهضت عظیم اربعین را از بین ببرد و تحت الشعاع قرار دهد اما ناکام ماند و موفق نخواهد شد. کشوری که افرادی مثل شهید سلمان امیر احمدی دارد، دشمن در این کشور کاری از دستش بر نمی آید. کشوری که چندین میلیون نمازگزار اربعین دارد، دشمن نمی تواند با این ملت اقدام جدی کند.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: در موکب های اربعین و دهه آخر صفر 62 هزار نفر در موکب های درمانی پذیرش شدند، 430 پزشک و پرستار خدمات رسانی کردند و در مجموع حدود 10 هزار نفر در موکب ها مداوا شدند. سازمان.” .

جوانان و امنیت ما شورش اخیر را فرو نشاند

همچنین در این همایش مدیرکل فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با تبریک ایام هفته وحدت، میلاد پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام صادق (ع) و تبریک و تسلیت به ایشان شهادت مظلومانه پاسدار بسیجی سلمان امیر احمدی از منافقین داخلی گفت: قیام بزرگی از سوی دشمن تدارک دیده شد و همه عوامل داخلی و خارجی بسیج شدند تا ایران عزیز را متلاشی کنند، جوانان و پاسداران ما این قیام را فرو نشاندند و البته ما هم عشقی از دست دادیم. از این رو همکار عزیزمان یکی از آنها بود.

  افزایش تعداد قربانیان این کلانشهر به 41 نفر

امسال برای اولین بار 13 موکب درمانی و اسکان زائران اربعین را فراهم کردیم.

محسن تقیانی افزود: امسال برای اولین بار در سازمان به همت اباعبدالله(ع) و عنایت ایشان، مراسم بزرگ و هماهنگی برگزار شد و در قالب 13 پزشکی به زائران امام حسین(ع) خدمت رسانی کردیم. و موکب های اسکان در ایام اربعین.که در نوع خود بی نظیر است.

وی تاکید کرد: در چهار مرز خروجی و یک مرز ورودی خدمات ارائه کردیم و این علاوه بر موکب هایی بود که در کربلا انجام شد. دو موکب درمانی در کربلا داشتیم. یک مورد توسط بسیج جامعه پزشکی تامین اجتماعی سازماندهی شد. راهپیمایی دیگری به سرپرستی همکاران درمان از استان سمنان به سمت حرم ابا عبدالله (م.ن) برگزار شد. دو موکب اسکان داشتیم یکی در پل کافیفا و دیگری در صحنه آگیلا که همزمان می توان بیش از هزار زائر را در آن اسکان داد.

تکیانی به حاضران گفت: همه این اتفاقات جدا از لطف حضرت ابا عبدالله به خاطر تلاش شبانه روزی و تلاش های داوطلبانه یکایک شما عزیزان بوده است. خداوند در سال های آینده این کار را با وسعت بیشتری ادامه دهد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید