دولت اینترنت کافی برای معلمان ندارد – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، بازگشایی مدارس به صورت حضوری از نیمه آبان ماه سال جاری انجام شده است. افتتاحیه مدارس در حالی صورت گرفت که شاهد افول موج پنجم تاج در کشور بودیم. اما اکنون در شرایطی که دولت بر افزایش روزهای بازگشایی مدارس تاکید دارد، شاهد اوج گرفتن موج ششم سلطنت در ایران هستیم. در چنین شرایطی کارشناسان تاکید می کنند که روند بازگشایی مدارس باید متوقف شود، زیرا در شرایطی که بازگشایی مدارس صورت گرفته، سویه آمیکرون بسیار بیشتر از تاج قبلی کودکان و نوجوانان درگیر است.

170 مگابایت در روز؛ هدیه آنلاین دولتی برای معلمان کرونا

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، کرونا حدود دو سال است که وارد کشورمان شد و در این مدت بیشتر آموزش در مدارس به صورت مجازی انجام می شد و همین امر باعث افزایش چشمگیر استفاده معلمان از اینترنت شد. این در حالی است که بسیاری از معلمان معتقدند میزان بسته های اینترنت رایگان دولت در دو سال اخیر بسیار کمتر از نیاز است و در نتیجه معلمان در دو سال اخیر مجبور به پرداخت سهم زیادی شده اند. هزینه دسترسی به اینترنت مورد نیاز برای شرکت در کلاس های مجازی را از جیب خود بپردازید.

لازم به ذکر است در دو سال گذشته سه بسته اینترنت رایگان شامل بسته ۲۰ گیگابایتی در اسفند ۹۸، بسته ۶۰ گیگابایتی در اسفند ۹۸ و بسته ۴۰ گیگابایتی در مهر ماه سال ۱۴۰۰ توسط دولت به معلمان اعطا شده است. اجرایی پس از دو سال Crown Outburst 120 گیگابایت اینترنت رایگان برای معلمان فراهم کرد. به عبارت دیگر، از ابتدای اسفندماه سال 1377، یعنی آغاز اپیدمی تاج در کشورمان، معلمان روزانه به طور متوسط ​​170 مگابایت اینترنت رایگان از دولت دریافت می کنند که این مبلغ طبیعی برای دانش آموزانی است که باید مصرف کنند. تصاویر. در فضای مجازی برای دانش آموزان شما هر روز ارسال و دریافت فیلم، صوت و عکس از آنها بسیار کم به نظر می رسد.

  ضرب و شتم وحشیانه عروس توسط عروس - یک تفکر مدرن

دولت باید یک بسته اینترنتی جدید به معلمان بدهد

این در حالی است که علیرضا منادی سفیدان، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی گفته است که بسته اینترنت 40 گیگابایتی که اخیراً در مهر ماه 1400 توسط دولت در اختیار بسیاری از معلمان قرار گرفته بود، اخیراً منقضی شده است. رکنا بر لزوم رایزنی مجدد برای ارائه بسته جدید اینترنت رایگان برای معلمان تاکید کرد و گفت: یک بار در دولت قبل نامه ای به رئیس جمهور نوشتم و ایشان هم از وزارت ارتباطات خواستند بسته آنلاین رایگان معلمان را ارائه کنند. “

وی افزود: در دولت جدید کمیسیون آموزش مجلس هنوز موضوع ارائه اینترنت رایگان به معلمان را مطرح نکرده است و با توجه به اعتراضاتی که معلمان در این زمینه به ما ارائه کرده اند، قطعا برای بسته بندی مجدد اینترنت با دولت مکاتبه خواهیم کرد. برای معلمان، زیرا دسترسی به اینترنت رایگان یکی از نیازهای اصلی معلمان است که دولت باید آن را تامین کند.

آموزش داخلی باید به طور موقت تعطیل شود

موضوع دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که اپیدمی سویه آمیکرون بسیار شدیدتر از سویه‌های کرون قبلی است و برخی از کارشناسان بهداشت اخیرا گزارش داده‌اند که کودکان ایرانی در حال تبدیل شدن به قربانیان جدید تاج هستند و تخت‌های بیمارستانی کودکان هم اکنون در دسترس است. آنها به سرعت در حال پر شدن هستند و ادامه کاهش بستری شدن کودکان در بیمارستان به دلیل یک عفونت همه گیر می تواند به کمبود گهواره در ایران منجر شود.

  امیر عبدالعیان تلفنی با همتای پاکستانی خود گفتگو کرد

رئیس کمیسیون آموزش و پرورش مجلس در خصوص این موضوع بر لزوم تعطیلی موقت آموزش مستقیم در مدارس تاکید کرد و گفت: با توجه به استفاده گسترده از امیکرون در بین کودکان و نوجوانان کشور، به نظر می رسد تداوم آموزش حضوری ادامه یابد. مدارس چهره سودمند هستند.» خیر، و این منجر به افزایش ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب در بین دانش‌آموزان کشور می‌شود.

وی در پایان گفت: علیرغم اینکه تعطیلی آموزش درون مدرسه ای در دو سال اخیر ضربه بزرگی به نظام آموزشی کشور وارد کرده، تنش آمیک آمیکرون در کشور ما باید آموزش درون مدرسه ای را موقتا تعطیل کنیم. “برای اینکه تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از ایمیکرون در بین کودکان و نوجوانان افزایش نیابد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263692

دیدگاهتان را بنویسید