دوره های آموزشی شرکت نفت منطقه مرکزی در دانشگاه آزاد خمینی شهر برگزار می شود

1075526 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از خمینی شهر، عبدالرسول مستیاران، در دیدار با مهندس مهدی حیدری، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، خواستار همکاری بیشتر این شرکت با دانشگاه اسلامی خمینی شهیر شد. مناطق مختلف


بیشتر بخوانید:

سرمایه فکری دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت صنعت نفت و گاز


مستاجرین با اشاره به این رویداد گام دومین دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه در این رویداد دستاوردهای 40 ساله فعالیت خود را به نمایش می گذارد و هدف آن ارائه برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم، ارائه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه است. دانشگاه و رفع نیازهای مردم است.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر بابیان اینکه رشته مهندسی نفت یکی از قدیمی ترین رشته های این دانشگاه است، به ظرفیت اساتید و کارگاه های تخصصی مجهز این دانشگاه اشاره کرد. شرکت به آن نیاز دارد.

مستاجرین با معرفی طرح های پویش، پایش و رشد و برشمردن مزایای این طرح ها بر لزوم اشتغال همزمان با تحصیل دانشجویان فنی و مهندسی مورد نیاز در پروژه های شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و بیان ظرفیت آموزش مجازی و معرفی مجازی واحد خمینی شهر تاکید کردند. سامانه آموزش و برگزاری همزمان کلاس های آنلاین مجازی برای 4000 شرکت کننده و گفت: این را فرصتی مغتنم برای برگزاری دوره های کوتاه مدت مورد نیاز شرکت نفت مناطق مرکزی ایران می دانیم.

علی حیدری نیز در این نشست گفت: شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با میانگین ظرفیت تولید 180 هزار بشکه نفت خام در روز به عنوان چهارمین تولیدکننده بزرگ نفت کشور شناخته می شود.

  خرید جدید دشمن قرمز و آبی/ الهلال فوق ستاره برزیلی را به خدمت گرفت/ دست روی لوئیس سوارز گذاشت - اندیشه معاصر

وی همچنین ظرفیت تولید این شرکت را 200 میلیون متر مکعب در روز دانست و گفت: این شرکت دومین تولیدکننده گاز طبیعی ایران است.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ضمن استقبال از پروژه پویش بر همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر در اجرای این طرح تاکید کرد.

به گزارش آنا، در این نشست تعامل دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر با شرکت نفت مرکز ایران در راستای حل مشکلات مختلف صنعت نفت و گاز در حوزه محیط زیست، فنی مهندسی، کارگری مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/4117/

دیدگاهتان را بنویسید