دوره توانمندسازی دانشجویان با عنوان «حلقه های میانی; «حمیم» برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری آنا از بوشهر، حجت الاسلام و المسلمین عباس دشتی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر از آغاز به کار دبیرخانه دوره توانمندسازی فرهنگی، سیاسی ، و فعالان اجتماعی با عنوان حلقه های میانی؛ ها میم برای دانشجویان از دانشگاه های استان بوشهر خبر دادند.

حجت الاسلام دشتی با تاکید بر لزوم ساماندهی فعالیت های فرهنگی و ایجاد جریان دانشجویی گفت: این طرح به منظور تقویت و هم افزایی دانشجویان فعال فرهنگی و تولیدکنندگان جریان انقلابی پایه گذاری شد.

دوره توانمندسازی دانشجویان با عنوان «حلقه های میانی;  «حمیم» برگزار می شود

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر گفت: هسته اصلی این دوره کتب رئوس اندیشه اسلامی، همرزمان حسین (ع) و حات امام (ره) است.

وی با اشاره به اینکه در این دوره آموزش های جانبی در قالب جلسات مهارتی ارائه می شود، تصریح کرد: در دوره های آموزشی این طرح از مهارت های ارتباطی موثر، فنون مکالمه و متقاعدسازی، مدیریت شبکه های اجتماعی، مدیریت زمان، تفکر انتقادی و سیستمی و نشست های علمی استفاده می شود. به عنوان مروری بر دستاوردهای انقلاب اسلامی، جریان امروز دانشگاه و مقایسه تطبیقی ​​حکومت امیرالمومنین(ع) با جمهوری اسلامی ارائه شده است.

این مقام مسئول اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی کشوری، ایده پردازی، تورهای علمی، کرسی های آزاد اندیشی، نمایش فیلم و مستند، گفتگو با نمایندگان استان، دیدار با دانشگاهیان و نخبگان دانشگاهی و برنامه های ورزشی و تفریحی نیز از دیگر برنامه های این برنامه است. دوره است

دوره توانمندسازی دانشجویان با عنوان «حلقه های میانی;  «حمیم» برگزار می شود

نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر با بیان اینکه متقاضیان می توانند برای ثبت نام به دفاتر نهاد حاکمیتی در دانشگاه های استان مراجعه کنند، گفت: این طرح برای 250 نفر از فعالان دانشجویی استان در مرداد ماه است. 29 و 11 شهریور به صورت استانی و در اردوی جداگانه دانش آموزان دارای خواهر و برادر برگزار می شود.

  4 فوتی و 307 بیمار جدید کرونا در کشور شناسایی شد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید