دلایل جدایی مجیدی از استقلال چه بود؟

دلایل جدایی مجیدی از استقلال چه بود؟

محمد مومنی در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال گفت: ابتدا از زحمات تیم فنی قبلی استقلال و همچنین بازیکنانی که باعث افتخار و اقتدار هواداران شدند تشکر می کنم. با توجه به مشکلات و معضلات فرهاد مجیدی درخواستی را به باشگاه ارائه کرد که مورد موافقت ما قرار گرفت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باز هم مشکلات خانوادگی دلیل جدایی مجیدی از استقلال بوده است، گفت: یکی از دلایلش این است که شما از هر نظر می دانید هر بازیکن یا مربی ای که جایزه می گیرد می خواهد پیشرفت کند. اماراتی ها می خواستند مجیدی را جذب کنند و او هم سعی کرد تجربه اش را در کشور دیگری به چالش بکشد. به نظر من انتخاب خوبی بود

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اضافه کرد: حضور مجیدی در این باشگاه از امارات برای ما پولی نداشت اما خودش چنین تصمیمی گرفت و ما به هر نحوی دوست داریم رضایت او را جلب کنیم. مجیدی چهره باشگاه استقلال و یکی از بازیکنان و مربیان خوب این تیم بود. قطعاً در آینده می توانیم از تجربیات او بیشتر استفاده کنیم، بنابراین موافقت کردیم که از امارات به باشگاه برویم.

مومنی در خصوص انتخاب ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی جدید استقلال گفت: مصطفی آجورلو تجربه لازم و کافی در انتخاب سرمربی را دارد بنابراین هیئت مدیره به او اختیار کامل داده است تا بهترین انتخاب را داشته باشد. با توجه به فعالیت های مستمری که داشتیم و در کم و کیف بودیم، در نهایت یک سرمربی بسیار خوب به نام ساپینتو را انتخاب کردیم و توافق کامل و لازم برای حضور او در ایران انجام شد.

  مزینانی: تجهیزات پزشکی سهمیه ارزی ندارد

او درباره عواقب انتخاب ساپینتو با آجورلو گفت: هیچ مربی نمی تواند موفقیت را تضمین کند.

یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه شنیده می شود مبلغ قرارداد این مربی 450 هزار دلار است، گفت: مبالغ قرارداد در اختیار باشگاه است و می گویند مبلغ قرارداد نیز خصوصی است. . این مبلغ خیلی زیاد نیست و با قرار دادن آن در سامانه کدال به همه اطلاع داده می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بحث سعید صادقی به استقلال ختم شده است، گفت: به هر حال تلاش می کنیم بازیکن باکیفیتی داشته باشیم اما تیمی هستیم که ابتدا سعی می کنیم کمبودهای خود را با بازیکنان ایرانی و خودمان بپوشانیم در غیر این صورت در این صورت قطعا از بازیکن خارجی استفاده خواهیم کرد با این تفاوت که ما استقلالی هستیم نه ملی پوش. ما برای بازیکنی که قولش را می دهیم سهمیه جام جهانی نداریم، اگر برای رفتن به جام جهانی به استقلال بیاییم قول نمی دهیم شرایط را برای حضور بازیکن در تیم های ملی جام جهانی فراهم کنیم. تیم ها باید این قول را به بازیکن داده باشند.

یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه ساپینتو از ایران رفته و بازیکنان را کی می بیند و لیست خرید می دهد، گفت: حتما لیستش را داده است. به هر حال، دنیای دیجیتال مانند یک فیلم و تمام اسنادی است که ساپینتو حدود 12 بازی سینمایی را تماشا کرده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال به صورت رسمی با الکساندر نوری مذاکره کرده است، گفت: استقلالی ها خیلی مذاکره کرده اند اما او به خواسته های آنها عمل نکرده است، کشوری که می آید باید افتخار کند که در فوتبال ایران حضور دارد، آنها به ایران می آیند. فوتبال و به او کمک کنیم، ما هم به او کمک می کنیم، نباید اینطور باشد، وقتی یک مربی به ایران می آید همه چیز به نفع اوست. ما این موضوع را در مذاکرات خود گنجاندیم و سعی کردیم احترام متقابل داشته باشیم. استقلال باشگاه بسیار عالی است. ما هر چقدر به یک مربی احترام می گذاریم به هم احترام می گذاریم سعی کردیم این رویه را در نظر بگیریم تا به پیشینه استقلال خدشه ای وارد نشود.

  هشدار به بانک های اروپایی / کاهش تورم به هر قیمتی

یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در گفتگو با برنامه ورزشگاه درباره اینکه آیا قرارداد وریا گفوری برای آینده این باشگاه جایی در تصمیم مربی دارد یا خیر، گفت: شما از تصمیمات مربی صحبت کنید پس من وارد نمی شوم. در این دسته.”

دیدگاهتان را بنویسید