دلایل بزرگ برای دکتر نرفتن مردان! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مردها هر چقدر هم که مریض باشند دوست ندارند دکتر بروند اما چرا دکتر نروند؟ پاسخ به سوال چرا مردان به پزشک مراجعه نمی کنند مردان معمولاً اعتقادی به مراجعه به پزشک ندارند دلایل زیر به ما کمک می کند تا متوجه شویم که چرا مردان به مشکلات سلامتی توجه نمی کنند.

1. به نظرشان مشکلی وجود ندارد:

بدون درد ناخوشایند، بدون تشدید تب و هیچ چیزی که بتواند یک جفت ایبوپروفن را درمان کند چرا نگران باشید؟ وقتی مردان در معرض درد قرار می گیرند، همیشه فکر می کنند که این نگرش می تواند برای خیلی چیزها عالی باشد، اما برای سلامتی شما نه. بسیاری از مشکلاتی که بیشتر بر سلامت مردان تأثیر می گذارد، تنها توسط پزشک قابل تشخیص است.

2. از ترس تغییر به پزشک مراجعه نکنید:

درست است که مراجعه به پزشک می تواند منجر به گفتگو در مورد نیاز به تغییر عادات برای داشتن یک زندگی سالم شود. درست است که این گفتگو دشوار به نظر می رسد. تغییر سبک زندگی شما می تواند به سادگی و لذت بردن از چند بازی بسکتبال با بچه هایتان یا یک کلاس رقص در سالن رقص همسرتان باشد. با این حال، تا زمانی که از پزشک خود نپرسید، چیزی نمی دانید.

3. به پزشک مراجعه نکنید زیرا ناراحت کننده است:

هر مکالمه ای که شامل کلمات “پروستات” یا “بیضه” باشد کمی شخصی است و می تواند خسته کننده باشد. صحبت در مورد افسردگی و مشکلات سلامتی می تواند حتی سخت تر باشد. به یاد داشته باشید که پزشک شما حرفه ای است که هرگز اطلاعات شما را با کسی که به آن نیاز ندارد به اشتراک نمی گذارد.

  کاهش خطر سکته و سرطان با مصرف این دو مغز - اندیشه معاصر

4. فکر می کنند قوی هستند:

بسیاری از متخصصان بهداشت، سلامت مردان بد را به نگرش آنها نسبت می دهند. نگرش هایی که آنها را موظف به کنترل ریسک می دانند. مردان بیشتر احتمال دارد «بیماری» را پیچیده کنند، زیرا پذیرش بیماری در مقایسه با ذهنیت مردانه ضعیف است. آنها کار را بر درمان اولویت می دهند و به ندرت مشکلات را به وجود می آورند. آنها سلامت خود را با شخص دیگری به اشتراک می گذارند.

5. مردانگی از دست رفته:

بسیاری از مردان فکر می کنند که رفتن به دکتر چیز جوانی است، اما باید به خاطر داشته باشید که زنان در نهایت عمر طولانی تری دارند. درست است که اتاق های انتظار پر از مجلاتی است که بیشتر زنانه است، اما بسیاری از دستیاران و پزشکان مرد هستند.

6. کمبود وقت دلایل عدم مراجعه به پزشک:

اکثر مردان در محل کار اضافه کاری بزرگ می شوند، در محل کار رقابت می کنند و اهداف مورد نیاز برای موفقیت را دارند، با جلسات ضروری آخر هفته و شش کار. مردان این را بهانه ای برای اجتناب از مراجعه به پزشک می کنند، اما نمی توان برای یک سفر 30 دقیقه ای به شهر برای مراجعه به پزشک وقت گذاشت. یا فقط می توانید یک دکتر را در نزدیکی محل کار آنها پیدا کنید تا شما را در تعطیلات ببیند.

7. امتناع از مراجعه به پزشک:

اکثر مردان اعتراف می کنند که نمی خواهند به دکتر بروند زیرا می دانند مشکل چیست. این انکار می تواند منجر به عواقب جدی شود که می تواند منجر به مشکلات درمانی در آینده شود.

  چه غذاهایی حاوی ویتامین B2 هستند؟ - اندیشه معاصر

8. آنها اهمیت پیشگیری را درک نمی کنند:

شما نیازی به مراجعه به پزشک ندارید و در صورت ارتباط با آنها می توانید به راحتی در هنگام بیماری دسترسی داشته باشید. می توانید سالی یک بار با او تماس بگیرید تا در مورد غربالگری مناسب که به شما کمک می کند سالم بمانید صحبت کنید.

من از رفتن به دکتر احساس خوبی ندارم:

داشتن احساس خوب خوب است، اما با کلسترول بالا، فشار خون بالا و قند خون بالا نمی توانید احساس خوبی داشته باشید. مادر یا شریک زندگی شما پس از سکته مغزی احساس خوبی نخواهند داشت. انتظار نداشته باشید که ما احساس خوشبختی کنیم.

10. آنها معتقدند که پزشک عادات جدیدی را برای آنها انتخاب خواهد کرد:

خوردن 12 بسته میان وعده در آخر هفته، ورزش نکردن و خوردن غذاهای ناسالم، از جمله مواردی نیستند که انتظار دارید پزشک تجویز کند. مردان می ترسند که پزشکان آنها را برای مدت طولانی بپوشند و آنها را مجبور به ترک عادت های ناسالم خود کنند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1261746

دیدگاهتان را بنویسید