دفاع از خود در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی حق مشروع ملت و مقاومت فلسطین است.

سخنگوی وزارت خارجه:

ناصر کنعانی حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه و کشته شدن فرماندهان مقاومت و گروهی از فلسطینیان بی دفاع را به شدت محکوم کرد.

2248 900 فقط خبر

من گزارش میدم گروه جهانی خبرگزاری آنا، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه شامگاه امروز (جمعه) حمله وحشیانه رژیم آپارتاید صهیونیستی به غزه و کشته شدن فرماندهان مقاومت و جمعی از فلسطینیان بی دفاع را به شدت محکوم کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه اقدامات رژیم غاصب صهیونیستی را جنایتکارانه، ماجراجویانه و تحریک آمیز توصیف کرد و گفت: مسئولیت این جنایت و پیامدهای تجاوز و حمله این رژیم به فلسطین و غزه کاملا بر عهده رژیم آپارتاید اسرائیل است.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی افزود: این حق قانونی ملت فلسطین و گروه های مقاومت است که در برابر تجاوزات و اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی وارد عمل شده و از خود دفاع کنند.

کنعانی همچنین از همه کشورها و سازمان‌های بین‌المللی خواست در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و محکومیت اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی و جلوگیری از تداوم جنایات این رژیم به مسئولیت‌های قانونی و اخلاقی و انسانی خود عمل کنند. که عامل اصلی بی ثباتی و عدم اطمینان در منطقه است

شبکه RT روسیه شامگاه جمعه گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی از حمله به نوار غزه خبر داده است.

همچنین شبکه المیادین به نقل از خبرنگار خود از شنیده شدن چندین انفجار در آسمان نوار غزه خبر داد که این شبکه به نقل از خبرنگار خود از بمباران منطقه برج فلسطین در مرکز غزه توسط رژیم صهیونیستی خبر داد.

انتهای پیام/

  علت عدم اجرای رتبه بندی معلمان مشخص شد/ کسری پنج هزار میلیارد تنی بودجه - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید