دعوت از مردم برای بازدید از دستاوردهای فناورانه دانشگاه آزاد

1073958 فقط خبر

آنا مهدی منصوری در گفت‌وگو با خبرگزاری، با بیان اینکه رویداد ملی «عصر امید» عذرخواهی برای ارائه گوشه‌ای از دستاوردهای فناوری و محصولات تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی است، گفت: دعوت اسلام.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در چهلمین سال فعالیت خود و با شعار هزار گروه پژوهشی و زیرساخت، هزار استارت آپ و ایده و هزار شرکت خلاق و فناور، نمایشگاه بی نظیری را با عنوان رویداد ملی عصر امید، یکی از دستاوردهای جامعه نخبگان در این مهدکودک است و راه اندازی پژوهش سرا و نمازخانه در تهران از 8 تا 11 خرداد ماه میزبان این رویداد بزرگ و منحصر به فرد پژوهشی بود.

منصوری با تشریح برخی از امکانات و ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی، ورود به دهه پنجم این دانشگاه را گام دوم این مرکز تحقیق و توسعه عنوان کرد و گفت: پروژه های پژوهشی و پژوهشی که در این چهار دهه به اوج خود رسیده است، در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود. رویداد؛ به همین دلیل حضور مردمی از کشور عزیزمان برای بازدید از دستاوردهای فناورانه و نوآورانه دانشگاه آزاد اسلامی برای سربلندی و رشد مسیر آینده کشور برای تقویت روحیه امید در جوانان این مرز و بوم ضروری است.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت این رویداد علمی که نخبگان و پژوهشگران سراسر کشور را گرد هم می آورد تا توانایی های خود را به نمایش بگذارند، گفت: زیرا طی این رویداد واحدها و شرکت های فناور به منظور جذب سرمایه گذار و تجاری سازی محصولات خود وارد این عرصه شدند و از این فرصت نهایت استفاده را خواهند برد.

  مجوز تزریق چهارمین دوز واکسن کرونا صادر شد

دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با تقدیر از گسترش واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برای انجام مأموریت های محوله در برگزاری باشکوه هر چه بیشتر مراسم عصر امید گفت: و ما هستیم. شاهد عملکرد خوب استان سمنان و حتی در مواردی این دانشگاه با توجه به دغدغه کارکنان این نهاد نسبت به ماموریت محوله به دانشگاه، فراتر از توان و انتظارات خود عمل کرده است.

وی به حضور و حضور 50 ایده، شرکت و هسته از استان سمنان تا مسابقات نهایی عصر امید اشاره کرد و یادآور شد: استان سمنان با راه اندازی و ثبت 102 گروه پژوهشی رکورددار این عرصه و رقابت شده است. دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان.

منصوری با اشاره به نگاه مثبت و دقیق دکتر طهرانچی به آینده دانشگاه آزاد اسلامی، این رویداد را گامی مهم در جهت ارتقای بیشتر و تجلیل از دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی می داند. و دولت از سرمایه گذاران دعوت کرده است تا در این مراسم شرکت کنند و فرصت های فرزندان کشور در دانشگاه آزاد اسلامی را از نزدیک ببینند.

به گزارش آنا، مصلای بزرگ تهران 18 تا 21 خردادماه میزبان رویداد بزرگ عصر امید در دانشگاه آزاد اسلامی است.

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید