دعوای عجیب بر سر کارت عروسی دو تازه عروس! + عکس – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، زوج هایی که عاشقانه به دنبال کارت عروسی با متن و ایده های جدید هستند، تنها نام خود را در کنار نام شریک زندگی آینده خود پیدا می کنند، نه دوستی با نام دیگر، زیرا برایشان سخت است. هر عروس غیرقابل تحمل بود، اما ماجرا برای دو عروس جوان اندونزیایی متفاوت بود، به همین دلیل کارت عروسی با نام یک داماد و دو عروس چاپ و تحویل مهمانان شد.

تعدد زوجات در اندونزی قانونی است و ممنوعیتی ندارد، اما به شرطی که مرد یک شب با دو همسرش مراسم عروسی داشته باشد، ظاهرا زوج جوان تصمیم گرفته اند به هر قیمتی خاص باشند. چاپ کارت عروسی 1 داماد با 2 عروس به توافق رسیده است.

در حالی که برخی از کاربران ادعا نکردند که این کارت جعلی بوده و برای جلب توجه منتشر شده است، زیرا ممکن است هیچ دختری از چنین چیزی خوشحال نشود، اما به نقل از سایت «دتیک» مسئول عروسی این زوج گفته همه چیز واقعی است و داماد که تنها نامش “سیندرا” منتشر شده است، قصد دارد در روزهای 5 و 8 نوامبر با دو دختر جوان ازدواج کند، بنابراین تصمیم گرفت چنین کارت عروسی را برای دعوت از مهمانان انتخاب کند.

هندی ها که یکی از عروس های ذکر شده در کارت عروسی است، با داماد در یک روستا زندگی می کنند، اما عروس دیگر از روستای مجاور انتخاب شده است. خانواده های دو عروس از این مراسم خاص مطلع هستند و مشکلی با این وضعیت ندارند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

  افزایش سطح حفاظت محصولات کشاورزی در برابر آفات

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1261732

دیدگاهتان را بنویسید