دستگاه تغذیه و تنظیم برنامه آبیاری گلخانه داران

961945 فقط خبر

احمد روحانی، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا در گفت و گو با خبرنگار آنا در خصوص اثربخشی و کارکرد «سیستم هوشمند تغذیه و آبیاری گلخانه ای» در رویداد عصر امید گفت: زمینه در که منبع تغذیه وظیفه اجرای آن را بر عهده دارد.

وی افزود: فیدر به گلخانه داران کمک می کند تا پارامترها، میزان مناسب آب، کود و مواد معدنی را با استفاده از آخرین فناوری ها (برق، الکترونیک، کنترل و مکانیک) EC، PH و آبیاری قطره ای اندازه گیری کنند.

مدیرعامل شرکت انرژی سیمرغ هوشمند افزود: صنعت کشاورزی به ویژه گلخانه داران در سراسر دنیا چه از نظر خاک ورزی و چه از نظر کشت هیدروپونیک برای تهیه تغذیه و تنظیم برنامه آبیاری و با توجه به نیاز بازار و مشتریان به این دستگاه نیاز دارند. به ویژه گلخانه داران توسعه یافته با کشت هیدروپونیک و کارشناسان و مشاوران جهاد کشاورزی بر اهمیت و ضرورت این سیستم تاکید دارند.

روح الله زارع همچنین در گفت و گو با خبرنگار آنا از حضور فعال دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا در دو بخش ایده، فناوری و شرکت های خلاق «رویداد عصر امید» خبر داد و گفت: سامانه هوشمند تغذیه و آبیاری. در گلخانه ها» در حوزه ماشین آلات و تجهیزات فناورانه توسط احمد روحانی، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی برق این واحد دانشگاهی و مدیرعامل شرکت انرژی سیمرغ هوشمند در این رویداد ملی حضور فعال خواهد داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا افزود: این سامانه در زمینه نظارت و کنترل هوشمند گلخانه ها فعالیت های گسترده ای انجام داده و در لیست مصوب مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی دارای مجوز فناورانه قرار دارد. برای محصولات مدرن در کشاورزی و دامپروری و دارای مجوز از وزارت صنعت.»، معدن و تجارت در سیستم های مدیریت هوشمند.

  8650 حمله مقاومت علیه صهیونیست ها در یک سال

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور ارائه و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه به منظور فراهم کردن بستر راه اندازی آپ ها. دانش کسب و کار و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس این دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساختی، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است. – فعالیت سالانه دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های مختلف آموزشی نیروی کار، فرهنگی، اقتصادی، علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی و غیره.

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید