دستگاه اجرایی مسئول رسیدگی به مشکلات دانشگاه است

به گزارش خبرنگار گروه استان های آنا کاشان، محمد شریف زرای در دیدار رئیس و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی در کاشان اظهار داشت: خوب بازی کنید.

معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان افزود: سوابق تحصیلی درخشان دانشگاه آزاد اسلامی کاشان و دانش آموختگان ممتاز آن نشان از عملکرد وی در آموزش عالی دارد. اگرچه معتقدم در سال های گذشته باید اقداماتی برای راه اندازی مجتمع آموزشی سما در این دانشگاه انجام می شد. اما استقرار و رشد خوب آن در چند سال گذشته امیدوارکننده و قابل تحسین است. همکاران من و روسای ادارات مربوطه موظفند نسبت به رفع دغدغه کارکنان دانشگاه اقدام کنند.

تولید بذر هیبرید به زودی آغاز می شود

رئیس آزاد کاشان با ارائه گزارشی از سابقه 38 ساله این دانشگاه گفت: بیش از 35 هزار نفر از واحد کاشان به عنوان دانشگاه جامع و مهارت محور فارغ التحصیل شده اند که جزو موفق ترین مدیران در سطح ملی و منطقه ای هستند.

میثم عرب زاده ادامه داد: از آنجایی که دانشگاه دغدغه مردمی داشت، وارد عرصه آموزش در مقاطع پیش دانشگاهی شد و بر این اساس تخمین زده می شود بیش از 2000 دانش آموز در مجتمع آموزشی سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد تحصیل کنند. ، از مهر 1401 کاشان آغاز شد. ورود دانشگاه و کیفیت بالای آموزش جرقه رقابتی برای ارتقای سطح علمی، آموزشی و فرهنگی بین مدارس غیردولتی و حتی دولتی شهر زد.

وی با تشریح روند راه اندازی و راه اندازی گلخانه هیدروپونیک به وسعت بیش از 13 هکتار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: امیدواریم با همکاری مسئولان و حذف گلخانه به زودی تولید بذر هیبرید در این گلخانه آغاز شود. موانع و ارائه تسهیلات بانکی مطلوب.

  قیمت خودروهای ایران خودرو شنبه 28 اسفند 1400 + جدول - اندیشه معاصر

دستگاه اجرایی مسئول رسیدگی به مشکلات دانشگاه است

به گزارش آنا، در پایان این نشست که معاونین استاندار نیز حضور داشتند، از دانشگاه آزاد اسلامی کاشان و پروژه گلخانه بازدید به عمل آمد.

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید