دستور رئیس جمهور برای رسیدگی به مشکلات ناشی از بمباران شیمیایی منطقه

1086301 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، آیت الله سیدابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز جمعه در پی برنامه ریزی های انجام شده برای سفر دولت مردمی به استان کردستان با حضور اهالی روستای کلجی در جمع خبرنگاران گفت: منزل شهید شمیران میرزایی از شهدای حملات شیمیایی رژیم بعث عراق در این روستا. : شما مردم روستای کلاجی و اطراف آن در روزهای سخت جنگ مقاومتی مثال زدنی نشان دادید و با رشادت و دلاوری و شهامت کشور را سربلند کردید.

رئیس جمهور افزود: مردم این مناطق در روزهای شروع جنگ می توانستند منطقه را تخلیه کنند اما قهرمانانه ایستادند و ایستادگی و مقاومت آنها بسیار ارزشمند است.

رئیسی با تاکید بر اینکه ما همیشه قدردان این قربانیان هستیم، گفت: اگر به وضعیت جانبازان و مشکلات ناشی از بمباران شیمیایی این مناطق کم توجهی می شود به این معنا نیست که به شما مردم توجه نمی کنیم. “

رئیس جمهور از استاندار خواست تا رئیس بنیاد شهید شهرستان را برای بازدید از روستای کلجی در این گونه مناطق و رسیدگی به مشکلات و آسیب های ناشی از بمباران شیمیایی مردم تعیین کند و تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم به وظیفه خود در قبال شما عمل کنیم. در طول مدت مسئولیت ما مردم بیایید کار درست را انجام دهیم.

خانواده شهیدان جمال کریمی، سبحان فتح اللهی، فریده کهربایی به عنوان خانواده شهدای حمله شیمیایی رژیم بعث عراق به روستای کلاجی و محمد حیدری، سید حبیب حسینی، پدر شهید حمید حسینی، دلسوز میرزایی و ماده عزیزی نژاد نیز به عنوان قربانیان این حملات شیمیایی در این جلسه حضور داشتند.

  جزئیات جدید قیمت برنج; برنج طارم 92 هزار تن! - اندیشه معاصر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید