دستورالعمل سلامت کنکور اعلام شد

1071722 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401 کشور در صبح روز چهارشنبه 28 اردیبهشت، پنجشنبه 29 اردیبهشت و جمعه 30 اردیبهشت ماه 1401 برگزار می شود.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، دستورالعمل های بهداشتی، فاصله اجتماعی و الزامات بهداشتی، این آزمایش از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. بر این اساس داوطلبان باید به موقع در محل برگزاری آزمون حضور یابند و حضور خود را تا آخرین لحظه به تاخیر نیندازند تا از ترافیک غیرضروری در محل آزمون جلوگیری شود.

هنگام ورود و خروج از حوزه انتخابیه باید حداقل یک متر فاصله بین داوطلبان رعایت شود. شما باید یک ماسک 3 لایه معمولی (بدون فیلتر) داشته باشید و از ابتدای ورود به ناحیه آزمایش تا انتهای آزمایش و خروج از ناحیه آزمایش به درستی (از بالای بینی تا زیر چانه) از آن استفاده کنید. .

متقاضیان باید در حین انجام آزمایش از تماس دست با چشم، دهان و بینی خودداری کنند و هنگام عطسه یا سرفه از دستمال استفاده کنند.

در پایان آزمون، داوطلبان باید تا زمان اعلام عوامل اجرایی در صندلی های خود باقی بمانند و به پیام هایی که حاوی نکات مدیریتی و بهداشتی است و در طول جلسه آزمون از طریق بلندگو تکثیر می شود، به دقت گوش دهند.

در صورتی که متقاضی بیماری عروق کرونر قلب داشته باشد، باید هنگام ورود به محل آزمایش، کارکنان را در محل (پس از دریافت نتیجه آزمایش PCR) اطلاع دهد تا پیش بینی های لازم انجام شود.

انتهای پیام/4167/

  قیمت جدید شکر در بازار اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید