دستورالعمل رئیس قوه قضائیه در خصوص اقدام با عوامل ضدشورش ق.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی آژه ای در گفتگوی جداگانه با دادستان کل کشور و مراجع قضایی از آنان خواست تا امنیت و آرامش شهروندان را حفظ و از زندگی عادی و روزمره آنان در سراسر کشور محافظت کنند. برخورد با عوامل اصلی مخرب و حرفه ای و پیشگیری طبق قانون و تسریع در جمع بندی و رسیدگی به پرونده های قضایی آنها.

118825 470 فقط خبر

به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی ادجه ای در گفت و گوی جداگانه با دادستان کل کشور و قوه قضائیه از آنان خواست تا امنیت و آرامش شهروندان را حفظ کنند و از زندگی عادی و روزمره آنان محافظت کنند. در سراسر کشور و برخورد با عوامل اصلی مخرب و حرفه ای مخل آرامش شهروندان و امنیت روانی مردم، افرادی که به اموال عمومی و دولتی آسیب رسانده و علیه پلیس مرتبط با سرویس های جاسوسی خارجی قیام می کنند، اجرا شود. درمان پیشگیرانه طبق قانون و تسریع در تکمیل و رسیدگی به پرونده های قضایی خود.

رئیس قوه قضائیه به همه دادستان ها و ضابطان مربوطه در نقاط مختلف کشور دستور داد تا در این راستا بدون مشکل و در حد موازین قانونی عمل کنند.

رئیس قوه قضائیه همچنین در این درخواست‌ها به شگردهای دشمنان و عناصر مرتبط با گروه‌های متخاصم برای تحریک احساسات مردم به‌ویژه نوجوانان و جوانان و دامن زدن به احساسات آنان با ترویج شایعه و اکاذیب اشاره کرد و دستورات لازم را صادر کرد. مقامات قضایی سراسر کشور برای برخورد با رئیس کل دادگستری تاکید کردند: نباید اجازه دهیم دشمن با سوء استفاده از شرایط به وجود آمده بخشی از مردم را که بر اساس شنیدن اخبار کذب سوال و خواسته دارند مشکوک کند.

  هشدار جدی ناتو به روسیه / هر جنگی برای مسکو گران تمام خواهد شد - اندیشه معاصر

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید