در وقت اضافه از تصادف تراکتور جلوگیری کنید

ذوب آهن پس از توقف پرسپولیس، این بار نتوانست تراکتورسازی را به دست آورد و البته تی تی با گل دقیقه 98 رضا اسدی خوش شانس بود که از شکست جلوگیری کرد.

9450 413 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، تیم های تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان از ساعت 18:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه بانیان دیزل تبریز در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هم رفتند که با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

میزبان بازی را بهتر آغاز کرد اما خطری جلوی دروازه ذوب آچان وجود داشت. سپس نوبت به شاگردان مهدی تارتار رسید تا حریف خود را غافلگیر کنند. در دقیقه 30 ضربه سر مثبت سعید باکرپسند پشت خط دفاعی تراکتور قرار گرفت و محمدرضا اخباری را از محوطه خارج کرد و با ضربه ای هوشمندانه از بالای سر دروازه بان، صادق صادقی بابا احمدی را برای زوبی گلزنی کرد.

زوبی در پایان نیمه اول باکرپسند و قریشی را به دلیل مصدومیت از دست داد تا کارشان سخت شود. چند حمله شاگردان گوربن بردیف با عملکرد خوب مدافعان و دروازه بان اصفهانی از دست رفت و از طرفی می توانستند فاصله را بیشتر کنند اما این اتفاق نیفتاد.

در نهایت در دقیقه 98 شاهد گل تساوی تیم میزبان بودیم. از دست دادن ریکاردو آلوز با ضربه سر رضا اسدی همراه شد و ذوب برای اولین بار در این فصل گلزنی کرد تا از دومین شکست تراکتورسازی جلوگیری شود.

با این نتیجه ذوب آن توانست قرمزهای تهرانی را متوقف کند، این بار قرمزهای تبریزی را در رسیدن به سه امتیاز ناکام گذاشتند و 2 امتیازی شدند. طرف دیگر ماجرا، علاقه مندان تبریزی هستند. تیمی که بعد از باخت به گلگر حالا در اولین بازی خانگی خود را از شکست نجات داد و یک امتیاز گرفت.

  ماجرای جنون فرشتک حسینی همسر نوید محمدزاده + عکس - اندیشه معاصر

ترکیب اصلی تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، هادی محمدی، محمد آقاجانپور، آرش قدری، ریکاردو آلوز، رضا اسدی، سجاد دانایی، ابوالفضل رزاق پور، سعید واسی، گوستاوو و محمد عباس زاده.

ترکیب اصلی ذوب آخان: حبیب فراباسی، حامد نورمحمدی، محمد قریشی، پوریا پورعلی، مسعود ابراهیم زاده، سجاد عاشوری، صادق صادقی، آرمان قاسمی، امیرحسین رنگرز، سعید باکرپسندری و سجاد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید