در دوران کرونا آموزش را به صورت افراطی مجازی کرده ایم/ دشمن از اقتدار علمی ایران می ترسد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار آیت الله ساعدی؛

42645 246 فقط خبر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دشمن پیشرفت علمی ایران را می شناسد و از اقتدار علمی ایران می ترسد، گفت: بین نسل قبل و بعد شکل می گیرد.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی امروز در دیدار با آیت الله ساعدی که در تالار محراب حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد، گفت: دانشگاه آزاد در در چند سال گذشته از نظر اقتصادی، فرهنگی و علمی پیشرفت هایی حاصل شده و ارتقای علمی، گسترش فضای انقلابی و حفظ موجودیت دانشگاه آزاد به عنوان سه اولویت پیگیری شده است.

وی با بیان اینکه دشمن پیشرفت علمی ایران را می شناسد و از اقتدار علمی ایران می ترسد، گفت: در دوران کرونا آموزش را به صورت افراطی مجازی کردیم و بیش از دو سال است که دانشگاه ها و مدارس را تعطیل کردیم و فاصله جدی بین گذشته وجود دارد. نسل و نسل بعدی شکل می گیرد و این بی توجهی که در کشور اتفاق افتاد باعث شد بچه ها در فضای مجازی باشند و رفتارشان تغییر کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه با حضور همه جانبه اساتید و مربیان توانسته ایم اغتشاشات را مهار کنیم، تصریح کرد: حداقل 25 درصد از جوانان کشور در دانشگاه آزاد حضور دارند و سالانه ما نزدیک به 400 هزار نفر است. برای درمان افراد کم توان ذهنی کرونا کار و تلاش کند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

  خبر خوب ارزی در آستانه صدمین سالگرد ریاست جمهوری

دیدگاهتان را بنویسید