در توزیع بودجه نباید با خللی مواجه شویم/ در برنامه هفتم باید مشکلات اصلی خوزستان را برنامه ریزی کنیم.

1082875 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی آنا، نشست مجمع نمایندگان استان خوزستان با محمد باکر کلیباف ظهر امروز (چهارشنبه 7 تیرماه) به مهم ترین مسائل و مشکلات این استان از جمله بحث تنش های آبی و برنامه های مدیریتی جاری، موضوعات مرتبط با آن پرداخت. به زمین های اهدایی در برخی شهرهای استان، تمایل به اختصاص بودجه مسئولیت اجتماعی از سوی وزارت نفت، مشکلات مدیریت خوزستان، تکمیل پروژه های نیمه تمام مانند پروژه قدیمی 550 هزار هکتاری و …. . بررسی شدند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این جلسه پس از گلایه از برخی نمایندگان استان خوزستان مبنی بر عدم توزیع بودجه و وام برخی اقشار، تاکید کرد: یکی از تاکیدات نمایندگان مجلس عدم دخالت در عزل و نصب است. . به توزیع بودجه توجهی نمی شود بنابراین نظارت دقیقی وجود دارد و نباید کوتاه بیاییم.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر مسئله محوری بودن برنامه هفتم گفت: در برنامه هفتم توسعه باید مشکلات اصلی و اساسی کشور شناسایی و برای آن راهکار ارائه شود. شناسایی و در برنامه هفتم اولویت های مهمی که باید زیرساخت ها و مشکلات اصلی استان را حل کند و نتایج آن به گوش همه ساکنان استان برسد، شناسایی و در برنامه هفتم گنجانده شود.

کلیباف در این خصوص گفت: در برنامه هفتم توسعه باید موضوعاتی را انتخاب کنیم که اتفاق خوبی برای مردم بیفتد وگرنه دوباره کار و پروژه ها را شروع می کنیم و مبلغ مشخصی برای آن اختصاص می دهیم اما این باعث نمی شود. نتایج برای مردم ..

انتهای پیام/

  اعتراف فدراسیون جهانی وزنه برداری به اقدامات غیرقانونی در پخش سرود ملی ایران - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید