در این ساعات اصلا میوه نخورید! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، همانطور که زمان ایده آلی برای خوردن وجود دارد، میوه ها نیز باید به طور منظم مصرف شوند تا بیشترین مواد مغذی را از آنها دریافت کنید.

چرا میوه ها را باید قبل از غروب خورشید خورد؟

به گفته یک مربی سبک زندگی و سلامت، میوه ها را باید قبل از غروب آفتاب خورد. او همچنین نوشت که طبق طب آیورودا، خوردن میوه در عصر می تواند برنامه خواب را مختل کند و هضم غذا را مختل کند.

همانطور که همه ما می دانیم، بیشتر میوه ها کربوهیدرات های ساده هستند، به این معنی که می توانند تجزیه شوند. آنها منبع بزرگی از انرژی فوری هستند. آنها همچنین سطح قند خون را افزایش می دهند. نزدیک کردن آنها به رختخواب می تواند خواب شما را به دلیل سطح بالای قند خون مختل کند. علاوه بر این، متابولیسم ما پس از غروب آفتاب کند می شود و جذب کربوهیدرات ها برای این دستگاه گوارش دشوار است. بنابراین بهتر است مصرف کربوهیدرات را محدود کنید.

میوه ها یکی از بزرگترین منابع ویتامین ها و مواد معدنی هستند. دو وعده میوه تازه در روز می تواند به شما کمک کند سالم و تناسب اندام بمانید. خوردن میوه همچنین می تواند به کاهش وزن کمک کند و به اندام های بدن کمک کند تا کار خود را به طور موثر انجام دهند و خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش دهند.

زمان مناسب برای خوردن میوه

کارشناسان می گویند بهترین زمان برای خوردن میوه صبح زود، ناشتا است. وقتی حدود 10 ساعت بعد از ناشتا بودن شب از خواب بیدار می شویم، معده ما کاملا خالی است. خوردن غذاهای سالم در صبح به جذب موثرتر مواد مغذی و افزایش متابولیسم کمک می کند. به گفته این متخصص، باید حداقل 3.5 تا 4 ساعت بعد از غذا خوردن و قبل از خوردن میوه صبر کنید. کربوهیدرات های ساده بهتر است در صبح، قبل و بعد از تمرین مصرف شوند. چربی ها، پروتئین ها و کربوهیدرات های کمتر پیچیده بهتر است بعد از غروب آفتاب مصرف شوند.

  مریم کاویانی راز زندگی خود را فاش کرد/ دیگر تعهدی ندارم! - اندیشه معاصر

میوه ها باید به تنهایی مصرف شوند

میوه ها را همیشه باید به تنهایی خورد و نباید با لبنیات یا سبزیجات مخلوط کرد. خوردن میوه ها با لبنیات یا سبزیجات می تواند منجر به تشکیل سموم در بدن شود. وجود سموم در بدن می تواند منجر به بیماری ها و سایر اختلالات شود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263895

دیدگاهتان را بنویسید