دریافت دیپلم افتخار دانشجویان المپیاد علوم پزشکی از دانش آموز اردلی

30471 411 فقط خبر

علیرضا سیفی اردلی دانشجوی پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکورد موفق به کسب مدرک ممتاز چهاردهمین المپیاد دانشجویی پزشکی کشور شد.

شهرام مشهدی زاده معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در خصوص اعطای مدرک افتخاری در چهاردهمین المپیاد علوم پزشکی به علیرضا سیفی اردلی دانشجوی پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکورد، گفت: به آنا گفت: المپیاد سالانه علوم پزشکی به منظور شناخت، هدایت، رشد و شکوفایی و ایجاد فرصت برای سرمایه گذاری از توانایی دانشجویان مستعد علوم پزشکی در اولویت های مهم نظام آموزش علوم پزشکی یا نظام سلامت از طریق چالش ها و ارزیابی های رقابتی است که زمینه رشد کشور و حل مشکلات اصلی کشور را فراهم می کند.

وی افزود: امسال طبق برنامه از پیش تعیین شده این مسابقه علمی در شش محور آموزش پزشکی، استدلال بالینی، تفکر علمی در علوم پایه، کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم، مدیریت نظام سلامت و علوم انسانی میان رشته ای برگزار شد. تحقیقات، علوم و بهداشت.

مشهدی زاده بیان کرد: رشته انتخابی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد رشته آموزش پزشکی است که مانند سایر رشته ها در دو مرحله انجام می شود. در مرحله اول دانشجویان رشته های علوم پزشکی هر منطقه با توجه به منابع معرفی شده از سوی وزارت بهداشت در محل دانشگاه علوم پزشکی استان خود به رقابت می پردازند.

این مسئول گفت: طبق آمار در مرحله اول امسال حدود 2700 دانشجو از سراسر کشور با هم به رقابت پرداختند که از این تعداد 90 نفر در هر رشته به مرحله دوم که به صورت متمرکز در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود راه یافتند.

  امکان تکرار Omicron - تفکر مدرن

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: پس از اعلام اسامی برگزیدگان مرحله اول، کمیته فنی المپیاد برای هر رشته یک موضوع را اعلام می کند که پیش نیاز ورود است. مرحله دوم به صورت انفرادی

وی بیان کرد: موضوع طرح گروهی آموزش پزشکی سال چهاردهم، تدوین موضوع طولی برای برنامه درسی یکی از رشته های علوم پزشکی در حوزه توانمندی های مورد نیاز برای دانشجویان نسل سوم و بر اساس چارچوب های اعلام شده بود. پروپوزال باید با کمک سایر اعضای گروه نوشته شود و در زمان تعیین شده در سیستم بارگذاری شود.

مشهدی زاده افزود: علیرضا سیفی اردلی دانشجوی پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکورد در اولین مرحله آزمون انفرادی (غربالگری) چهاردهمین المپیاد علمی از رشته المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی وزارتخانه انتخاب و ارائه شد. مراقبت های بهداشتی، درمانی و آموزش پزشکی در زمینه آموزش پزشکی.

این مسئول تصریح کرد: از بین 90 نفر در هر حوزه ده گروه با توجه به نتیجه آزمون انفرادی نامزد می شوند و بر اساس چارچوب های اعلام شده برای کسب مدال گروهی به رقابت می پردازند.

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید