درگیری فحاشی و لفظی با مازیار لرستانی برای چه بود؟+فیلم

تعداد بازدید: 0

در روزهای اخیر برخی رسانه ها ویدئویی قدیمی از مازیار لرستانی (شهر لرستانی) را تحت عنوان ضرب و شتم مردم لرستانی منتشر کردند. ویدیویی مربوط به برنامه زنده اینستاگرامی که چندی پیش مازیار لرستانی در صفحه خود منتشر کرد. اما در واقعیت خبری از ضرب و شتم نیست و مازیار لرستانی فقط ماجرای درگیری لفظی و توهین در خیابان را روایت می کند.

من گزارش میدم اعتدالمازیار لرستانی در این ویدئو می گوید این روزها حال خوبی ندارد. چون در خیابان با ماشین دیگری برخورد خفیفی داشت. سپس برای مشاهده شدت برخورد از خودرو پیاده شد. اما ناگهان با فحاشی ها و فحاشی های دختر و پسر جوان حاضر در ماشین مقابل مواجه می شود.
او توضیح می دهد که در آن لحظه آرامش خود را حفظ کرده و از آنها خواسته که به خشم ادامه ندهند، زیرا بدون درگیری لفظی و توهین و با حضور پلیس می توان مشکل را حل کرد.

در نهایت مازیار لرستانی از بی احترامی به بزرگترها و افزایش رفتارهای غیر انسانی در جامعه ابراز تاسف می کند.

سه هفته پیش شهره لرستانی نام خود را به مازیار لرستانی تغییر داد و گفت که تغییر جنسیت داده است. وی همچنین با انتشار فایل صوتی رسما اعلام کرد که دیگر زن شرعی و عرفا نیست و به همین دلیل طی چند ماه آینده بر اساس شرع حاکم بر جامعه نام خود را تغییر خواهد داد.

بیوگرافی مازیار لرستانی
مازیار لرستانی متولد 10 خرداد 1345 در تهران است و فعالیت حرفه ای خود را در تئاتر از سال 1364 آغاز کرد.

  ایران با دولت و مردم چین - تفکر مدرن - ابراز همدردی کرده است

در سال ۱۳۷۰ با بازی در فیلم نیاز به کارگردانی علیرضا داودنژاد راهی سینما شد. مجموعه تلویزیونی «هتل» به کارگردانی مرضی برومند و فیلم «ماموریت آقا شادی» و چند تله فیلم دیگر از جمله آثاری است که وی به عنوان فیلمنامه نویس در آنها حضور داشته است.

مازیار لرستانی همچنین سابقه کار در آثاری چون هتل پرستاره، هزار برگ و هزار رنگ، آپارتمان، صدای فاخته، امام علی، لیلی با من است، مختارنامه، فرار بزرگ، اخراجی، حلقه ازدواج، شکلاتی، دم قرمز، دان را نیز دارد. ‘t Be Shy، در طول خماری Centipede، Apache، Torpedo و Blackout را در کارنامه هنری خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید