درخواست عجیب مدافع گرجستانی برای حضور در پرسپولیس

1081935 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، گئورگی ولسیانی مورد توجه یحیی گل محمدی قرار گرفت و این مربی برای جذب مدافع گرجستانی فشار زیادی به مدیریت پرسپولیس وارد کرد.

این مشکل مدیر برنامه های ولیسیانی را بر آن داشت تا برای قرمز شدن این بازیکن مبلغ 15 میلیارد تومان درخواست کند. بازیکن 31 ساله ای که اگر به کشورش برگردد شاید ماهی 2000 دلار دریافت نکند اما در ایران هر فصل 500 هزار دلار می خواهد.

چنین درخواست عجیبی از سوی مدافع گرجستانی باعث شد تا مدیران باشگاه پرسپولیس از جذب این بازیکن منصرف شوند. محمد درویش به خوبی می داند که اگر به یک مدافع 31 ساله 15 میلیاردی بپردازد، تیم ملی او مبلغ بسیار بیشتری را طلب می کند.

در هر صورت گل محمدی برای جذب ولسیانی به مدیران باشگاهش فشار زیادی وارد کرد و در شرایط فعلی احتمال سرخ شدن او بسیار زیاد است. همین اتفاق در فصل گذشته برای رضا اسدی رخ داد و این بازیکن با اینکه گران ترین بازیکن تیمش در فصل نقل و انتقالات لقب گرفت اما از نظر فنی برای پرسپولیس کارآمد نبود. گل محمدی البته روی بازیکنان تاجیکستان و تامیروف ازبکستانی هم خیلی اصرار داشت و حالا آنها را در لیست مازاد قرار داد.

انتهای پیام/ 4146

  قیام 15 خرداد زمینه ساز تحقق نقشه های امام راحل شد

دیدگاهتان را بنویسید