درخواست تجدیدنظر نامزد ریاست فدراسیون فوتبال به کمیته استیناف رسید

1073006 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، امیر واعظ آشتیانی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره مراجعه به کمیته استیناف به دلیل تایید نشدن مدارکش در کمیته بدوی گفت. : امروز لایحه مربوط به اعتراض خود را در دو موضوع به کمیته استیناف ارسال کردم. اول اینکه کمیته بدوی مدعی است که امضای پنج نفر از اعضای مجمع را ارائه نکرده ایم و نکته بعدی در مورد تضاد منافع ایجاد شده توسط سه نفر از اعضای اصلی کمیته بدوی است.

وی افزود: بر اساس قانون و آیین نامه فدراسیون فوتبال، سمت علی فلاحتی، رئیس و دو عضو دیگر این کمیته نامشخص است و حق رای، اظهار نظر و امضا ندارند. کمیته استیناف خواستار رسیدگی شد. در مورد امضای پنج عضو، مشکل مربوط به خود فدراسیون فوتبال است و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری آنها به گونه ای نیست که بعد از ساعت 17:30 که کارم تمام می شود، این پنج نفر بتوانند امضای الکترونیکی خود را انجام دهند زیرا وب سایت از ساعت 16:00 همان روز بسته است. همانطور که کار علیرضا اسدی نیز به دلیل مشغله کاری فدراسیون تا ساعت 18:30 روز 30 تیرماه ادامه داشت.

کاندیدای انتخابات اتحادیه فوتبال انگلیس خاطرنشان کرد: این موضوع محل مناقشه است و به همین دلیل اعتراض خود را به کمیته استیناف ارسال کرده و منتظر نتیجه آن کمیته هستیم.

انتهای پیام/4057/

  مقامات آمریکایی در حال رایزنی با سوئدی ها برای فروش جنگنده های F-35 هستند

دیدگاهتان را بنویسید