درخواست تجدیدنظر استقلال از پرسپولیس رد شد/ آبی ها در دادگاه تجدیدنظر نساجی تبرئه شدند

1056175 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در خصوص شکایت باشگاه نساجی مازندران از استقلال تهران مبنی بر استفاده از بازیکنان غیرقانونی توسط رودی جسته و گوین یمگا در دیدار 9/12/1400. اینکه بازیکنان مورد شکایت به دلیل نداشتن مجوز کار و عدم تمدید ویزا و اقامت غیر مجاز تلقی می شوند شکایت نکنید. بنابراین بر اساس بند 1 ماده 95 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال، حکم برائت باشگاه استقلال و بازیکنان مشمول تجدیدنظر صادر می شود. رأی صادره ظرف 7 روز از تاریخ ابلاغ قابل اعتراض در کمیسیون تجدیدنظر است.

* پیرو گزارش مسئول باشگاه ورزشی سپاهان اصفهان مبنی بر استفاده از تجهیزات تصویری دستیار وار تا تاریخ 15 12 1400 که به دلیل جمع آوری مستندات و محتوای پرونده از جمله عدم صدور قبض به صورت غیر حضوری انجام شد. مجوز فدراسیون برای اقدام باشگاه سپاهان و لزوم اخذ تاییدیه فیفا در نتیجه اعضای کمیته انضباطی به استناد ماده 51 آیین نامه انضباطی مصوب 1397 و قانون شماره 5 (4) قوانین بازی فیفا 2021 تخلف را مشاهده کرد. نقض اصول کلی باشگاه ماده 117 مفاد انضباطی باشگاه سپاهان به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای نهایی است.

* در خصوص شکایت باشگاه استقلال از باشگاه پرسپولیس مبنی بر استفاده از بازیکن غیرقانونی شیرزاد تیمورف در دیدار 2612400 از هفته بیست و سوم لیگ دسته یک فوتبال کشور، مدعی شده است که از یک سو استفاده از این بازیکن منوط به عدم فسخ قرارداد او با پاختاکور ازبکستان قبل از پایان فصل نقل و انتقالات زمستانی ایران برخلاف بند 1 ماده 66 آئین نامه نقل و انتقالات بود و وضعیت این بازیکن را مشخص می کند. از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس به دلیل پنجره نقل و انتقالات تعطیل شد و محکوم علیه اجازه عقد قرارداد با بازیکن مذکور را نداشت. با بررسی مدارک موجود دفاع باشگاهی پرسپولیس و استعلام های صورت گرفته از سوی سازمان لیگ، هیچ مدرکی دال بر غیرقانونی بودن بازیکن شیرزاد تیموراف به دست نیامد. بنابراین بر اساس بند 1 ماده 95 آیین نامه انضباطی حکم برائت باشگاه پرسپولیس و بازیکن شرکت کننده در اعتراض صادر شد. رأی صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی در هیأت تجدیدنظر است.

  تغییر روش برگزاری امتحانات - اندیشه معاصر

انتهای پیام/ ۱۱۹

دیدگاهتان را بنویسید