درخشش پایگاه های دانش در ونزوئلا / امضای 48 تفاهم نامه همکاری در نمایشگاه ساخت ایران

30324 883 فقط خبر

نمایشگاه اختصاصی ساخت ایران در ونزوئلا که از 24 سپتامبر در این کشور برگزار شد. این امر منجر به امضای 48 قرارداد همکاری و برگزاری 500 جلسه حضوری بین شرکت های ایرانی و ونزوئلا شد.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، نمایشگاه انحصاری تولید ایران در ونزوئلا که از 24 شهریورماه در این کشور برگزار می شود. این امر منجر به امضای 48 قرارداد همکاری و برگزاری 500 جلسه حضوری بین شرکت های ایرانی و ونزوئلا شد. این نمایشگاه که به محصولات دانش بنیان و خلاقانه تولید ایران اختصاص دارد با حضور 82 شرکت ایرانی و 50 گروه فناوری ونزوئلایی و همچنین بزرگترین و استراتژیک ترین شرکت های ایرانی در زمینه های “خودرو” و “خودرو” برگزار شد. کشاورزی”. ‘، ‘پزشکی’، ‘تجهیزات پزشکی’، ‘ICT’ و ‘صنایع خلاق’ در این سفر حضور داشتند و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند.

با انعقاد نمایشگاه انحصاری ایرانسخت در ونزوئلا، 48 تفاهم نامه بین شرکت های دانش بنیان، خلاق و دولتی ایرانی با شرکت ها، تجار و سرمایه گذاران ونزوئلایی منعقد شد که برخی از آنها در قالب قرارداد فروش محصول به امضا رسید.

این تفاهم نامه ها که در آن 30 شرکت ایرانی در حوزه های مختلف فناوری به ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، بهداشت و درمان، دارو و تجهیزات پزشکی حضور دارند، به امضای کمیسیون مشترک مرکز بین المللی تعامل علم و فناوری زیر نظر ریاست جمهوری رسید. معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و دولت ونزوئلا برای نظارت بر اجرای معاهدات طرفین تشکیل شد.

از دیگر دستاوردهای سفر بزرگترین هیئت فناوری ایران به ونزوئلا؛ بیش از 2000 نشست بین شرکت های دانش بنیان، خلاق و دولتی ایرانی در غرفه های نمایشگاه با تجار، سرمایه گذاران و شرکت های ونزوئلایی برگزار شد و این نشست ها به توسعه بازار محصولات ایرانی در آن کشور کمک می کند.

  چرا خمیازه مسری است؟ - اندیشه معاصر

نمایشگاهی با حضور نیکلاس مادورو رئیس جمهور و وزرای برق، کشاورزی، تجارت، بهداشت، علوم و فناوری ونزوئلا، سفیر سلطانی جمهوری اسلامی ایران، مهدی گالناوی، رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری، حسین اسفندیاری، معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه، معاون علمی رئیس جمهور و پرویز کرمی، رئیس مرکز توسعه فناوری های نرم و صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد و فرصت مناسبی برای دانش آفرینان ایرانی فراهم کرد. شرکت ها و گروه های توسعه فناوری ونزوئلا مبادله علمی و فناوری.

در این نمایشگاه 500 محصول از 150 شرکت دانش بنیان و فناور به نمایش گذاشته شده است. محصولات باکیفیت ایران که انتظار می رود بازار آن در ونزوئلا توسعه یابد و مسیر صادرات آنها تسهیل شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید