درخشش معلم سما لاهیجان در جشنواره معلمان کشور

1083308 فقط خبر

فاطمه توسعه در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از لاهیجان، از درخشش استاد سما لاهیجان در جشنواره ملی معلمان هنر خبر داد و گفت: وی مقام سوم را کسب کرد.

وی افزود: جشنواره های فرهنگی هنری معلمان با رویکردی نوین و مبتنی بر مهارت آموزی و بر اساس آسیب شناسی های مکرر روند کنونی و با نگاهی متعالی و در راستای فرصت های منحصر به فرد جامعه فرهنگی و هنری معلمان و جذب مدرسین توجه نهادها و سازمان‌های مرتبط در حوزه‌های فرهنگی و هنری «بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی و هنری کشور و تلاش برای تسهیل آماده‌سازی ارائه آثار فاخر فرهنگی و هنری معلمان به‌عنوان محصولات قابل استفاده و در سطح اسلامی جمهوری ایران.

مدیر مدرسه سبز سما لاهیجان گفت: این مدرسه با بهره گیری از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تمام تلاش خود را می کند تا عرصه ای را فراهم کند تا معلمان این مجموعه بتوانند در بستری سرشار از هیجان و رقابت به رقابت بپردازند. استعدادهایشان در قضاوت و قدردانی دیگران.

توسعه گفت: جریان یابی و بسترسازی برای تولید و توسعه محتوا در راستای فرهنگ اسلامی، انقلابی، ملی و بومی. تقویت بنیان های فکری، فرهنگی و هنری معلمان. ایجاد زمینه تحرک، پویایی، نشاط و شادابی بیشتر معلمان از طریق مسابقات سازنده و الهام بخش. ایجاد فضای همدلی، هم افزایی، تعامل فرهنگی و اجتماعی و تبادل دانش و مهارت بین معلمان و دیگران. از جمله اهداف برگزاری جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند در سراسر کشور است.

به گزارش آنا، دومین جشنواره فرهنگی معلمان هنر سراسر کشور با حضور 23 هزار و 450 نفر برگزار شد که از این تعداد 611 نفر مقام های اول تا سوم را کسب کردند که از این تعداد 92 نفر در هفت رشته مقام اول را به خود اختصاص دادند.

  آمار نگران کننده دیابت در بین جوانان - تفکر مدرن

انتهای پیام/4121/

دیدگاهتان را بنویسید