درج پاسخنامه در کارنامه دانشجویان داوطلب

معاون سنجش سازمان به اطلاع می رساند؛

معاون فنی و آمار سازمان سنجش آموزش کشور از درج پاسخنامه کشورهای زیر 100 هزار سال در گروه های ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی و کشورهای زیر 20 هزار سال در گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی در کارنامه ها خبر داد. از نامزدها

2575 442 فقط خبر

به گزارش گروه فناوری و دانش خبرگزاری آنا،

احسان جمالی روز شنبه گفت: داوطلبان با رتبه کشوری زیر 100 هزار در گروه های آزمایشی ریاضی و فنی و مهندسی، علوم تجربی و علوم انسانی و رتبه های کشوری زیر 20 هزار در گروه های آزمایشی هنر و زبان های خارجی می توانند برای سازمان سنجش و گزینش به نقشه منتشر شده مراجعه کنند. گزارش پورتال اطلاعاتی و مشاهده پاسخنامه برای دانستن پاسخ آنها و کلید سوال نهایی برای پاسخ به هر سوال.

معاون فنی و آمار سازمان سنجش آموزش کشور درباره انتخاب رشته متقاضیان افزود: متقاضیان مجاز به انتخاب رشته می توانند حداکثر 150 کد رشته محل را در فرم نهایی وارد کنند و پس از تایید نهایی انتخاب رشته توسط برای داوطلب، یک عدد 15 رقمی به تشخیص داوطلب توسط سامانه به عنوان رسید ارسال خواهد شد. همچنین پیامک تایید برای داوطلبان ارسال خواهد شد.

جمالی ادامه داد: داوطلبان فقط یک بار مجاز به انتخاب رشته هستند و هر کدام می توانند تا 5 بار قبل از مهلت قانونی اقدام به ویرایش کنند. پس از هر بازبینی برای داوطلبان پیامک ارسال خواهد شد

وی بیان کرد: تمامی داوطلبان در آزمون سراسری ثبت نام کردند. اعم از اینکه واجد شرایط انتخاب رشته های آزمایشی باشند و داوطلبانی که در یک گروه آزمایشی شرکت کرده اند یا داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی به صورت یک فرم و حداکثر تا 150 حوزه شرکت کرده اند، شامل حوزه ها و رشته های امتحانی صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی می توانند. انتخاب رشته می کنند و مراحل انتخاب دو رشته از هم جدا نمی شود و نیازی به ثبت نام و انتخاب مجدد مجدد در سامانه مربوط به رشته سوابق تحصیلی ندارند.

  چهره فوق العاده زیبا و جذاب شادی مختاری – تفکر مدرن

معاون فنی و آمار سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: در صورتی که متقاضی که یک بار اقدام به انتخاب رشته کرده است صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در فرم انتخاب رشته ثبت نام و انتخاب رشته کند، فرم گروه آموزشی تکمیل شده صرفاً بر اساس ورودی های تحصیلی خواهد بود. نامعتبر باشد و فقط فرم انتخاب رشته اول باشد. شامل رشته کرسی های امتحانی خواهد بود و تنها مراجع علمی ملاک خواهند بود.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید