دربی قهرمان لیگ برتر را مشخص می کند

دربی قهرمان لیگ برتر را مشخص می کند

بر اساس گزارش ها اعتدال علی پروین پیشکسوت پرسپولیس در حاشیه نشست خصوصی سازی این باشگاه گفت: کار زیبایی بود که آقای درویش انجام دادند. البته من مخالفم و فکر نمی کنم استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند. در هر صورت امیدوارم این اتفاق بیفتد. من موافق نیستم و به همین دلیل در این جلسه صحبت نکردم. من مخالف خصوصی سازی و عرضه پرسپولیس در بورس هستم چرا که پرسپولیس مشکلات زیادی دارد. شرکتی که می خواهد در بورس عرضه شود نباید بدهی داشته باشد. گفتند درفشی فر برای پرسپولیس بود در حالی که درفشی فر 25 حریف داشت. برای پرسپولیس چطور می شود؟ من با همین دلایل مخالفم.

وی افزود: با این وجود امیدوارم این اتفاق بیفتد و پرسپولیس آنقدر به دردسر نیفتد. هر وقت یحیی (گل محمدی) را در تلویزیون می بینیم ناله می کند. آقای درویش هنوز فرصت نکرده کتش را در بیاورد و شبانه روز کار می کند تا 10 درصد باشگاه را حساب کند.

پیشکسوت پرسپولیس در بیانیه ای درباره اینکه گفته شده 5 درصد از سهام باشگاه باید به شرکت پیشکسوتان پرسپولیس واگذار شود، گفت: ما چیزی نمی خواهیم. شرکت ما تمیزتر از پرسپولیس است. ما هیچ جا بدهکار نیستیم و همه چیز به روز است. این شرکت نیز مانند آب آشامیدنی قابل عرضه در بورس است. خدا نکند این اتفاق برای پرسپولیس بیفتد. می گویند آقای درویش دوست علی پروین است، درست است، اما من می گویم هرکس مسئولیتی را به عهده می گیرد باید پاسخگو باشد.

پروین در خصوص ارزش بیشتر پرسپولیس نسبت به استقلال در قیمت گذاری گفت: ما به دنبال این مشکلات نیستیم. بیایید ابتدا ببینیم که آیا این اتفاق می افتد یا نه.

  تصرف و از بین بردن برخی هدایا به وسیله ای - تفکر مدرن

وی درباره شرایط لیگ برتر نیز توضیح داد: استقلال و پرسپولیس با سایر تیم ها فاصله دارند. بازی رو در رو قهرمان لیگ را مشخص می کند و فکر می کنم پرسپولیس باز هم قهرمان خواهد شد.

این پیشکسوت فوتبال ایران درباره هدایت میرشاد ماجدی در فدراسیون فوتبال گفت: او یک فوتبالیست است. امیدوارم او بتواند اوضاع را درست کند. تیم ملی ما به 10 بازی تدارکاتی نیاز دارد و میرشاد باید از این به بعد به فکر این موضوع باشد. ما باید با تیم هایی بازی کنیم که یک تیم ملی به 4 ضربه می زند، اما باید با تیم هایی بازی کنیم که سه تا از آنها را بخورند تا نقاط ضعف را درک کنیم.

پروین درباره نظارت حمید استیلی در تیم ملی نیز بیان کرد: حمید استیلی هم فوتبالیستی است که کاپیتان تیم ملی بوده است. فکر می کنم تیمی که آمده موفق خواهد شد. ما به عنوان تنها تیم آسیایی به جام جهانی 1978 رفتیم. بیایید حداقل یک قدم جلوتر برویم تا متوجه شویم که پیشرفت کرده ایم.

وی در نهایت در پاسخ به سوالی درباره جذب سیاوس یزدانی و محمدحسین مرادمند گفت: اینها مسائل مربوط به خودشان است. الان هم دارند مقررات می گذارند و استقلال بازی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید