دختری که با فروش شکمش معامله می کند! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دختری که با تجارت باد روده 200 هزار دلار درآمد داشت به دلیل عوارض ناشی از تولید گاز اضافی در دستگاه گوارش راهی بیمارستان شد.

ستاره سابق یک برنامه تلویزیونی که با فروش روده هایش در لیوان 200 هزار دلار درآمد داشت، فاش کرد که با علائم سکته قلبی به اورژانس مراجعه کرده و متوجه شده است که درد شدید قفسه سینه او به دلیل “گاز بیش از حد” بوده است.

استفانی متئو، ستاره نمایش واقعیت 90 روز نامزد، صاحب یک تجارت 200000 دلاری به نام Wind in the Glass است. او در یک برنامه تلویزیونی برای کسب و کاری که ماهیانه 51000 دلار برای او درآمد داشت، گفت که فروش جرات در یک لیوان در واقع سخت تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

او گفت: “من این را به یک سوال علمی باز کردم.” من چند برگه پارچه خریدم و اجازه دادم روده‌ام مستقیماً روی آنها جریان یابد. «سپس این گلبرگ گل را در یک فنجان می‌گذارم، مهر می‌زنم، چسب می‌زنم و می‌فرستمش.

استفانی در مورد راه اندازی کسب و کار خود می گوید: “من حدود هشت سال است که یک کانال یوتیوب دارم و بسیاری از طرفدارانم که به من علاقه مند بودند اقلام و لباس های عجیب و غریب می خواستند.” اما یکی از درخواست‌های تکراری که طی سال‌ها دریافت کرده‌ام، درخواست نفخ است. فکر می کردم این فقط یک شوخی است، مردم فقط مرا وادار به کار کردند، اما یک روز تصمیم گرفتم آنها را برای فروش بگذارم و ببینم آیا مردم آنها را می خرند یا خیر. من انتظار نداشتم مردم این کار را انجام دهند، اما در عرض دو روز همه آنها فروخته شدند.

  برعکس صنعت معدن در اینوتکس 2022 با امضای تفاهم نامه اتفاق افتاد.

اما چیزی که استفانی را به دردسر انداخت، سود غیرمنتظره او نبود. تولید بسیاری از گازهای روده ای مستلزم مصرف مواد مغذی خاص است. مانند بسیاری از لبنیات، لوبیا سیاه و سایر مواد غذایی که سلامت او را به خطر می اندازد و با احساس فشار در ناحیه شکم و احتمال سکته به بیمارستان می رود. مشخص شد که او سکته مغزی یا حمله قلبی نکرده است، اما مشکل «درد گاز بسیار شدید» دارد.

به نظر می رسد این «کارآفرین اینترنتی» با توجه به توصیه پزشکان برای تغییر رژیم غذایی و داروهای ضد نفخ و گازهای گوارشی باید به کسب و کار پردرآمد خود پایان دهد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1242829

دیدگاهتان را بنویسید