دبیرکل انصارالله یمن: هر نقطه در خاک متجاوز در تیررس موشک های ما است.

1084723 فقط خبر

عبدالملک بدرالدین الحوثی در دیدار با مقامات گفت: ما در هشتمین سال مواجهه با تجاوزات وحشیانه آمریکا و عربستان هستیم و به یاری خداوند متعال مراحل سخت و چالش های بزرگی را پشت سر گذاشته ایم. و مردم ولایت حجه.

به گزارش مرکز رسانه ای انصارالله یمن، دبیرکل انصارالله یمن گفت: امید دشمنان این بود که مردم ما در استان های مختلف در مقابل حمله خصمانه علیه این کشور سردرگم شوند و آرزوی دشمنان ضربه زدن به ملت بود. و کشور این جنایات علاوه بر حملات رسانه ای، سیاسی و تبلیغاتی و انواع جنگ علیه این کشور بود. اما عکس العمل مردم ما همان استواری، استواری، ایمان، مسئولیت پذیری و روحیه و آرامشی بود که خداوند به بندگان مؤمنش عطا کرد.

وی گفت: استان حجه یکی از استان هایی است که در برخی از عروسی ها و بازارهای مناطق مختلف بیشترین نسل کشی ها را به خود اختصاص داده و مردم آن در محاصره شدید قرار دارند.

الحوثی آخرین چالش ها و بحران های جهان را ناشی از سیاست آمریکا و لابی پشت پرده صهیونیستی می داند که در کشورهای مختلف جهان بحران ایجاد کرده است.

وی گفت: جدا از همه چالش‌هایی که در بعد نظامی، امنیتی، اقتصادی و معیشتی گریبانگیر ما شده است، توطئه‌های مستمری که در داخل کشور در حال انجام است، بر شدت رنج‌ها و شرایط زندگی گذشته می‌افزاید. ما با دو گزینه روبرو هستیم یا ناامیدانه زندگی کنیم و کاری را که باید انجام ندهیم زیرا این بحران ها ما را نابود می کند و دشمنان برای مقابله با دشمن با اطمینان و ایمان فرصت رسیدن به اهداف جنایتکارانه خود را خواهند داشت. خداوند.

  مرگ نوزاد تازه متولد شده برای یک بوسه!

دبیرکل انصارالله یمن که پیش بینی کرد دشمن برای تکرار جنایات خود تلاش خواهد کرد، گفت: ما به سطح نظامی رسیده ایم که بسیاری از کشورهای عربی ندارند، خدا را شکر که موشک های دوربرد ساخته ایم. که به همه جای کشورهای متجاوز می رسد. تولید انواع موشک های ذوالفقار، قدس و… که دارای انواع برد بلند، کوچک و متوسط ​​هستند، تولید ملی، مستمر و پیشرفته است و روز به روز دقیق تر و پیشرفته تر می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید