دبیرستان فنی «علوم مالی» مجوز فعالیت گرفت/ فارغ التحصیلان آماده ورود به بازار کار هستند.

زواری در گفتگو با آنا:

30754 812 فقط خبر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه از صدور مجوز آموزشکده عالی حرفه ای علوم مالی خبر داد.

مهدی زواری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در ارومیه، با اعلام خبر صدور مجوز آموزشکده عالی فنی حرفه ای در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه به تشریح فعالیت هنرستان ها پرداخت و گفت: هنرستان‌های فنی حرفه‌ای در واقع نوعی آموزشگاه تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی هستند که شامل کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های علمی و شبیه‌سازی کامل اتفاقات جامعه در این رشته خاص خواهد بود.

وی بیان کرد: این مدارس به عنوان حلقه میانی علاوه بر ایجاد شرایط مناسب کارآموزی با آموزش مهارت های لازم، فارغ التحصیلان دانشگاهی را برای ورود به بازار کار آماده می کنند و در راستای ارتقاء مهارت، توانمندسازی و ارائه دوره های آموزشی حوزوی طلاب برای ورود مشخص می شود. توسط بازار کار و اشتغال

زواری با بیان اینکه امروز سه مبحث دانش تخصصی، دانش اجتماعی و دانش مهارتی در دانشگاه ها متبلور شده است، اظهار داشت: متاسفانه در دانشگاه های کشور تنها دانش تخصصی ارائه می شود و هیچ برنامه سیستماتیکی برای انتقال دانش به مهارت به دانشجویان وجود ندارد، به طوری که دانشگاه آزاد اسلامی برای رفع این نقص نظام آموزش عالی کشور، دانشکده های مهارت و کارآفرینی راه اندازی کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی و واحد ارومیه با تاکید بر اینکه اشتغال به یکی از مهمترین دغدغه های جوانان و خانواده های آنان تبدیل شده است، افزود: مدارس عالی فنی به دانش آموزان مهارت کافی برای ایجاد شغل پس از فارغ التحصیلی را آموزش می دهند و مشکلات را حل می کنند. از صنایع

  قدر نعمت حرکت در راه اهل بیت (ع) را بدانید.

این کارمند دانشگاه طراحی و ارائه دوره های آموزشی مهارت ها و مهارت های فنی در سطوح مختلف، مشاهده و مشاهده فضای جدید کسب و کار و مشاغل جدید با چشم انداز آینده، برگزاری دوره های کوتاه مدت و میان مدت به صورت حضوری و حضوری و ارائه خدمات مشاوره ای به سایرین وی موسسات، سازمان ها و نهادها را از مهمترین برنامه های پیش روی این مدارس برشمرد.

وی با بیان اینکه مجوز آموزشکده عالی فنی حرفه ای در واحد دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه صادر شد، گفت: صدور مجوز برای 3 آموزشکده دیگر واحد ارومیه نیز در حال پیگیری است.

انتهای پیام/4062

دیدگاهتان را بنویسید