دانلود فیلم Thor: Love and Thunder (Thor: Love and Thunder 2022) – تماشای فیلم با ویلیام

به گزارش خبرگزاری آنا، فیلم Thor: Love and Thunder 2022 در رسانه اینترنتی ویلم منتشر شده است. شما می توانید این فیلم را به همراه هزاران قسمت فیلم و سریال به صورت کاملا رایگان و نیم بها تماشا و دانلود کنید.

برای دانلود فیلم روی لینک زیر کلیک کنید:

فیلم Thor: Love and Thunder 2022 محصول آمریکا به کارگردانی تایکا وایتیتی است. این فیلم در ژانر فانتزی و ماجرایی با بازی کارن گیلان، ناتالی پورتمن، تایکا وایتیتی می باشد.

Wilm در اوایل سال 2019 با هدف سهولت تماشای آنلاین فیلم و سریال راه اندازی شد و تاکنون هزاران قسمت از فیلم ها و سریال ها در آن گنجانده شده است. این رسانه نه تنها برای تماشای آنلاین در دسترس است، بلکه تمامی مطالب سایت دارای لینک، دانلود فیلم و دانلود سریال می باشد.

*نصف قیمت*

یکی دیگر از ویژگی های متمایز ویلام «حجم مصرف اینترنت نیم بها» آن است، روند محاسبه اینترنت در ویلام به این صورت است: به عنوان مثال، اگر فیلمی با کیفیت جان ویک 4 با حجم 1 گیگابایت دانلود یا تماشا کنید، حجم اینترنت که 500 مگابایت از شما کسر می شود.

مورد انتظارترین فیلم های ایرانی

دانلود فیلم

فیلم مستقل: محصول سال ۱۳۹۷ ایران به کارگردانی مسعود اطیابی و نویسندگی حمزه صالحی. این فیلم مستقل در ژانر کمدی با بازی رضا عطاران، مهدی هاشمی، احمد مهرانفر، برزو ارجمند، شقایق دگان، سیروس همتی، امید روحانی، مهدی فقیه است. این فیلم داستان مرد بدبختی را روایت می کند که بدهی سنگینی به گروهی از افراد شرور و قدرتمند دارد. داستان از جایی شروع می شود که او برای خلاصی از شر بدهی خود مانند قبل تصمیم به دزدی می گیرد و از دوست قدیمی و همکارش می خواهد که در این راه او را همراهی کنند اما پس از مدتی متوجه می شوند که با سرقت ماشین نمی توانند این بدهی را تسویه کنند. و عتیقه جات، بنابراین آنها باید کاری بزرگتر انجام دهند.

  دو نسخه از مدیرعامل پرسپولیس مجوز نگرفت / هواداران را درک می کنم - اندیشه معاصر

فیلم گروه سگی محصول سال ۱۳۹۷ ایران به کارگردانی مهران احمدی. فیلم ساگ بند 2018 در ژانر کمدی با بازیگری امیر جعفری، مهران احمدی، بهرام افشاری، نازنین بیاتی، سیامک صفری، میرطاهر مظلومی، سیروس گرژستانی، بهاره کیان افشار می باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است که هرگز گول اسم و قیافه افراد را نخورید. ارتش هیتلر با این عظمت نازی نامیده می شد.

فیلم الافزار محصول 1400 ایران به کارگردانی کاظم دانشی. این فیلم در ژانر اجتماعی با بازی پیمان جمشیدی، سارا بهرامی بازیگر پسیانی ساخته شده است.

انتهای پیام/ ر

دیدگاهتان را بنویسید